marime text:

In Romania, il bateau jandarmii? Un suporter intr-un scaun cu rotile a intrat pe teren! VEZI VIDEO

Este uimitoare bucuria pe care o poate declansa un gol marcat de echipa favorita, in ultimul minut al meciului. Un astfel de eveniment i-a dat un curaj incredibil unui tanar din Anglia, care desi este tintuit intr-un scaun cu rotile, a intrat pe teren.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.

S-a intamplat week-end-ul trecut, cand echipa de liga a patra Northampton Town a marcat golul egalarii in minutul 90 al meciului cu Rotherham, dupa ce a fost condusa cu 2-0.

Derry Felton (18 ani) este invalid inca de la varsta de 2 ani, cand a contactat un virus. Reprezentantii echipei pe care o sustine au anuntat ca nu vor depune plangere impotriva lui.