marime text:

Zeci de oameni omoara in bataie un leopard! IMAGINI SOCANTE

De un sfarsit cumplit a avut parte un leopard, care a cazut prada furiei a zeci de oameni dintr-un sat din India. Acestia l-au lovit cu niste bate uriase, pana cand biata felina si-a dat ultima suflare, iar apoi au sarbatorit reusita.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Majoritatea leoparzilor evita oamenii, care pot deveni insa hrana pentru aceste animale salbatice, in cazuri extreme. De altfel, doua exemplare care au trait in India ar fi omorat peste 125, respectiv 400 de oameni, inainte sa fie ucise de un vanator.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



off (2011-01-20 03:26:51)
se dea dumnzezeu sa va sfarseasca copilu in coltii acestei fiare la toti fraerii care comenteaza k de ce e omorat,voi vorbiti aici k nu sunteti in junga aia k daca ti-ar omor familia te-ai duce sa ii faci o laba :)))retarzi dreacu doamnee multi prosti sunt in romania asta
raspunde »
Elena (2011-01-19 22:53:09)
Cei carora va e mila de "bietul animal" ar trebui sa vedeti live si scenele in care caprioare, vaci, bivoli sunt devorate in timp ce sunt inca in viata si se zbat sau sa vizionati filme despre oamenii care au sfarsit in acelasi mod cumplit in coltii acestor fiare. Mi-e mila de cainii chinuiti, de ierbivorele sacrificate pentru hrana dar de o fiara ucisa nu mi-e mila. Un animal feroce merita o moarte pe masura.
raspunde »
NICOLA (2011-01-19 20:27:46)
ce sa le ceri la saracii aia....vai mama lor...nu au cultura saracii si pe deasupra....le bate vantul prin bagdadie....sa le dea D-zeu asemenea si lor...dezgustator...nu pot sa privesc macar
raspunde »
grimm (2011-01-19 20:19:05)
Mancav-ar ciuma pe toti salbaticii infecti x( luav-as ****** in pl
raspunde »
MYSHU3 (2011-01-19 19:59:55)
Duceti-va-n ****** vostrii de maimute obosite.Mai si filmeaza lua-le-as familia-n **** de indieni obositi.Si voi puneti clip-uri d-astea ma?!
raspunde »
kta (2011-01-19 19:59:16)
sa dea domnu asa sa moara si ei! in bataie si toti care chinuiesc animalele
raspunde »
vadim (2011-01-19 19:33:24)
ce tarani dughiti, sa bata asa un animal...
raspunde »
anonym (2011-01-19 19:30:55)
Doamne! Ce oamenii.:((( nici nu am putut sa ma uit:(( mie mila de saracu animal:((( si mai zic de romani da ei?
raspunde »
Gicone (2011-01-19 19:06:04)
Ce oameni! Nici macar nu pot sa ma uit. Saracu' animal!
raspunde »