marime text:

Zeci de oameni omoara in bataie un leopard! IMAGINI SOCANTE

De un sfarsit cumplit a avut parte un leopard, care a cazut prada furiei a zeci de oameni dintr-un sat din India. Acestia l-au lovit cu niste bate uriase, pana cand biata felina si-a dat ultima suflare, iar apoi au sarbatorit reusita.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Majoritatea leoparzilor evita oamenii, care pot deveni insa hrana pentru aceste animale salbatice, in cazuri extreme. De altfel, doua exemplare care au trait in India ar fi omorat peste 125, respectiv 400 de oameni, inainte sa fie ucise de un vanator.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



marian (2011-01-24 23:32:52)
sa imi bag **** in indienii masi si cine i-a facut ce vina a avut saracu animal ? s-o fi ratacit si eu acu ce sa faci ca de oameni se ratacesc zilnic da pai oamenii ce sa mai zic ..........astept raspunsuri la ce am si eu pe kabal_messenger sau @yahoo.com
raspunde »
lol (2011-01-21 08:59:40)
americanule tata...tu in primul rand nu stii scrie , apoi esti prost informat deoarece nu e acelasi animal care a omorat 150 oameni , e evient ca acest animal nu era agresiv deoarece se vede ca el nu ataca ci doar incearca sa fuga de acesti garoi borati cu bate...apoi tu incepi sa jignesti pe aici dar coeficientul tau de inteligenta nu e peste acelui animal asa ca repeta cele 4 clase daca ,ai asa multe si apoi spanzura-te ca mare pierdere nu e
raspunde »
americanu (2011-01-21 08:20:05)
bai ***** proaste care existati si lasa-ti comenturi ca aia nu au suflet ca voi i-ati spanzura..etc..ati citit macar cati oamenii a omorat animalu ala?150 de oamenii e putin bai tampitilor?bine ia facut
raspunde »
s1a (2011-01-21 00:23:11)
Rasa spurcata!!! Tigani imputiti, lipsiti de creier. V-as baga intr-un cuptor pe toti, sa ardeti de vii. Scursurile omenirii!!
raspunde »
Diana (2011-01-20 16:41:22)
asa sa le dea Cel De Sus!
raspunde »
doamne (2011-01-20 13:55:00)
doamne ce imi vad ochii.cum ***** au reusit piticii aia sa prinda bolidu ala cu 4 picioare?.
raspunde »
luci (2011-01-20 11:03:23)
pt. off : e evident ca doar la laba iti sta gandul dar constat acum ca esti chiar un copil facut din laba...si inca o laba trista , esti rezultatul unui viol intre boschetari si nimic mai mult...probabil tu stii cum e sa traiesti in jungla, dupa comportament si dupa cum scrii chiar esti fratele lui mowgli , tu si elena rupeti norii in materie de stupiditate , analfabetism si multa incultura...
raspunde »
andrei (2011-01-20 09:42:45)
maimute de oamenei ce sunteti...mai ales oligovreni ca elena si off. onanisti de ziua 10.......nu meritati sa fiti oameni, nu va meritati rasa...jigodii imputite.
raspunde »
LOLL (2011-01-20 09:42:01)
Tipic; 150 de tigani se strang; reusesc si ei ceva...k doar sunt 150 la 1; si apoi ura ura k sunt smecheri... ar trebui stearsa rasa asta spurcata. poate o merita animalu dar nici asa 150 de lasi la 1 animal... nici aia cu pusca nu sunt mai zmei; pa daca vor sa vaneze sa vaneze cum se facea odata cu arcu si sulita...aku sunt smardoi k stau la 100 de metrii si trag...sa joace cs dak tot le place atata.
raspunde »