marime text:

"VIOLATOR" - un tatuaj pe care nu ai vrea sa-l ai pe frunte! VEZI ce i-au scris pe piept

Cand a acceptat sa se intalneasca cu o tanara de 25 de ani, un adolescent de 18 ani nu si-a inchipuit ca urma sa treaca prin cosmarul vietii sale. Intentiile fetei nu erau cele mai bune...
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Stetson Johnson, din Oklahoma City, a cunoscut-o pe Kimberly Vergara pe un site de socializare si a fost bucuros sa se intalneasca cu ea.

S-au plimbat cu bicicletele la marginea orasului si tanara a fost amabila pana la un punct.

Insa la un moment dat s-a trezit luat pe sus de trei prieteni ai fetei, intre care era si fostul ei iubit. L-au batut si i-au tatuat cuvantul VIOLATOR pe frunte, in care au gresit o litera (RAPEST in loc de RAPIST).

I-au facut un tatuaj si pe piept: "Imi plac baietii tineri" ("I like little boys"), apoi l-au abandonat in stare de inconstienta pe un camp.

Se pare ca fata, Kimberly Vergara a provocat incidentul, dupa ce i-a spus fostului iubit ca Stetson Johnson i-a propus sa se culce cu el. Se pare insa ca el nu a avut niciodata aceasta intentie si ca fata nu a urmarit altceva decat sa-l faca gelos pe fostul iubit.

Dupa ce a fost externat din spital, Stetson Johnson si-a tatuat un cod de bare pe frunte, peste tatuajul agresorilor lui.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Galerie foto
Scrie un comentariu



Gicutzu (2011-08-03 16:43:41)
doh! you can't outsmart him. because hi's stupid.
raspunde »
vasile uai (2011-06-15 14:32:38)
@cucubau: are ma-sa sanse la un blowjob poate...
raspunde »
adi (2011-06-13 13:49:26)
Americani nebuni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tara criminalilor
raspunde »
ionut (2011-06-11 23:53:28)
ma cap de tzap tu stii sa citesti? zice clar ultimul rand "Dupa ce a fost externat din spital, Stetson Johnson si-a tatuat un cod de bare pe frunte, peste tatuajul agresorilor lui." penisache:-j
raspunde »
stefan (2011-06-11 21:00:18)
ala e cod de bare unde **** mea scrie violator pe ****?
raspunde »
coolmaramu' (2011-06-11 19:20:07)
Gio Coman , O cunosc pe fata aia. Nu e chiar din Baia mare, de linga baia mare adica cca70km mai departe O cheama alexandra. E mare "japitza" adica curvulisca. Bn presupun ca erai tare disperat daca ai mers pana in b-m . O cunosc foarte bn a fost in clasa cu sora-mea.
raspunde »
Gio Coman (2011-05-06 21:33:37)
Mersi Daniel,eu nu am avut insa mai multe realtii,decat pe asta am avuto.Nu mia trimis nici poze provocatoare,in perioada de +1 an mia dat poze...Vreo 40 dar nici una provocatoare sau altele...Pur si simplu se legase ceva,am fost naiv,am crezut ca cineva poate sa ma IUBEASCA,singura persoana din afara familiei in care am crezut,sa dovedit a fii o farsa:)...Asta e.E o invatatura de minte,si spers sa fie pentru toti care cititi povestea,da bbb...Mersi de compliment;)
raspunde »
cucubau (2011-05-06 18:39:16)
mai bine masca tatoo-ul cu"looser".......dRag0shht! ..JIJI BECALI nu mai angajeaza,i'm sorry!...poate pe ma-ta masoare de preputzuri. cu asa mindrete de prost acasa ,are mari sanse la un job
raspunde »
bbb (2011-05-06 18:39:03)
Gio coman ...sigur era un baiat "alessia":)) isi batea joc de tine ...si oricum cat de pro.st sa fii sa mergi 500 km pt o fata ?:)) mai zic daca vine fata 500 km pt un baiat dar invers e deja de tot rasul :))
raspunde »
dRag0shht (2011-05-06 17:14:08)
Il vreti la steaua ? :
raspunde »