marime text:

VIDEO SOCANT! Talhar executat de politie chiar in momentul in care voia sa-i taie gatul ostaticului

Un brazilian care a luat o femeie ostatic in timpului unui jaf a fost impuscat de politie chiar in fata camerelor echipelor de televiziune venite sa consemneze incidentul.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Incoltit din toate partile, barbatul a scos cutitul si ameninta ca-i taie gatul femeii. Imaginile surprinse sunt dramatice...

Politia a evitat sa utilizeze armele, insa momentul critic, cand talharul era pe punctul de a infige cutitul in femeie, unul din politisti a ochit si l-a impuscat mortal pe barbat.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



unbou (2011-03-18 13:28:46)
asa se face nu stai sa te rogi de el
raspunde »
Dani (2011-03-18 04:39:58)
Aia a ramas fara ochi din pacate :|
raspunde »
edwin (2011-03-17 17:48:51)
adevarul e ca astia in Brazilia nu se joaca in legatura cu chestiile astea... te impusca direct nu stau la discutii cu tine.. bravo lor.. MERITA
raspunde »
traian basescu (2011-03-17 17:13:01)
sunteti niste fermecati.site de sport si voi dati alceva.maine o sa aratati cum se mulge o vaca.nu sunteti seriosi deloc
raspunde »
desy (2011-03-17 14:39:11)
Daca s-ar fi intamplat in Romania probabil ostateca ar fi murit...Interventii de genul asta ar trebuii facute si la noi.
raspunde »
stefan (2011-03-17 12:49:53)
vale, asta este crimetime.ro si nu sport.ro tu l-ai vazut pe sport.ro si crezi ca este de acolo nu acesta t-ea directionat la crimetime.ro dire fii mai atent cand mai lasi mesaje aia este ptr nr. 1 si ptr nr.4 daca zici ca este de cacao atunci la ce te mai uiti sau intri pe pagina lor web? vrei sa arati la lume cat de destept esti???????? du-te in alta parte si arata cat de destept esti daca politia romana face asa ceva e bine dar inca nu cred eu ca o sa faca ei asa ;)
raspunde »
johny (2011-03-17 12:45:43)
foarte bine o facut politaiul, merita avansat in grad
raspunde »
vali (2011-03-17 12:41:52)
1.ce *** cauta un clip din asta pe un site de sport? 2.Bv celui care a tars,a salvat viata femeii 3.Politia de la noi trebuie sa invete din filmuletul asta 4.sport.ro cel mai de cacao site din romania
raspunde »
Misu (2011-03-17 11:58:44)
Avem nevoie de astfel de interventii ferme si in Romania!!!
raspunde »