marime text:

VIDEO SOCANT! Soldat mexican impuscat in cap de traficantii de droguri

Traficantii de droguri din Mexic au mai socat lumea cu inca o executie a carei inregistrare a fost postata pe internet. De aceasta data, ei nu si-au eliminat vreun concurent, ci un soldat implicat in operatiunile de combatere a traficului de stupefiante.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Soldatul a fost luat prizonier de oamenii lui Joaquín Archivaldo Guzmán Loera, "El Chapo", liderul unui cunoscut cartel al drogurilor.

Dupa un scurt interogatoriu in fata camerei, soldatul a fost impuscat in cap.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Articole pe acelasi subiect
Scrie un comentariu



Anonim (2012-08-03 14:11:31)
Pentru toti oligofrenii astia care umbla cu ,,Fake'' in gura,as vrea sa le spun ca videoclipul e 100% REAL!!!!!!
raspunde »
NEBUNIE (2012-07-05 15:25:51)
head shot
raspunde »
danz (2011-05-18 10:17:01)
Un simplu google o sa va duca pe site-uri de presa internationala,terminati odata cu FAKE FAKE...
raspunde »
... (2011-05-18 05:41:45)
videoul e luat de pe theync.com . site care posteaza doar videouri socante si care nu baga doar la vrajeala stiri asa ca acei copiii avortoni care vad doar fakeuri sa intre pe disneychannel.com
raspunde »
+ 18 nu + 10 (2011-05-17 14:22:45)
cand aud copii de 11 ani pe aici ca isi dau cu parerea ca e fake dupa 2 partide de cs sau cod ,imi vine sa le vizitez mamicile sa le arat cum se educa odraslele dar pana atunci la desene cu voi fani scooby doo !
raspunde »
cODMW2 (2011-05-17 09:54:17)
Hmm... nu prea pare realist :) 1) trebuia sa ii sara sange in dreapta lui 2) daca cineva ar fi impuscat in cap nu ar fi cazut asa de incetu si m-ai intai si-ar fi indoit genunchii ( AR TREBUI SA CADA INSTANT ) 3) se vede foarte clar ca e un pistol cu aer (uitativa la banda de la ochi) 4) se vede cand a cazut jos isi pune mana la cap ( cum sa faca asa ceva cand e mort ) :) DEMONSTRATIA CA E FAKE :)
raspunde »
pt cucu (2011-05-17 00:08:11)
pt cucu fake este **** ca te facut pe lumea asta ! as aca tu esti fake pt ca nici macar nu exisit pe lume Mr Fake.!
raspunde »
io (2011-05-16 23:53:47)
Va mai mirati de ce fortele de ordine ai executa pe loc pe astia daca-i prind inarmati?
raspunde »