marime text:

VIDEO MACABRU din ROMANIA! In vizita cu clasa la Morga

Vizita unei grupe de studenti la Institutul de Medicina Legala din Cluj Napoca a ajuns subiect de mare senzatie pe internet, dupa ce una din persoane a avut "stralucita" idee de a filma evenimentul si a-l posta pe un site.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Cativa studenti si-au facut cursul de criminalistica la Morga, unde profesorul le-a explicat mecanismul de producere al mortii, pe cadavrul unui barbat in varsta. Studentii au asistat la scene incredibile in timpul efectuarii necropsiei.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



dasdas (2013-05-29 22:37:17)
Si la Timisoara este la fel am fost student la Drept , la Medicina Legala am fost sa vedem o autopsie , e de nu stiu cate ori mai oribil sa fii de fata acolo, e macelarie pe fata,inca aici vad ca au avut unelte cat de cat la Timisoara iti taia craniul cu firizul de gradina fara nici un fel de gluma.
raspunde »
black (2013-05-14 19:00:26)
da ma vere da astia snt oameni fara familie care nu a vnt nimeni dupa iei si atunci oameni fac teste pe iei..
raspunde »
Andrei (2013-04-14 15:40:14)
Matache Macelaru... omu parca e la macelarie... ramane 1kg jumate?....
raspunde »
Ale Fizzy (2013-03-09 09:51:20)
O sa vomit :| .
raspunde »
Reti Marian (2013-01-20 15:05:22)
Asa ceva e inuman!Deci nu-mi vine sa cred ce fac cu cadavrul batranului!?Dupa ce-l ciopartesc cum il "asambleaza"la loc!! Am studiat ,m-am informat si va spun ca si Michelangelo un mare artist a disecat oameni pt studiile sale dar nu in halul asta!!Romania ce sa-i facem!!
raspunde »
Ioan f. Simon doctor cluj (2012-12-15 15:18:22)
Explicabil! La medicina se face asa ceva. Ce sa-i faci Allaya? Sau tu, Alina? Sau tu, Ginnete? Sau...
raspunde »
georgi (2012-11-11 22:30:32)
dupa parerea mea se taie in y cadavrul si nici chiar asa de o brutalitate iesita din comun iar capul la fel este bine taiat dar nu perfect mai practicati vedeti dR .G
raspunde »
Alex (2012-10-27 13:34:11)
Si ce ai vrea, sa-i duca la Zoo?
raspunde »