marime text:

VIDEO FABULOS: O masina furata in 10 secunde - un nou truc incredibil!

Un hot din Rusia a aratat cum se poate rezolva furtul unei masini cat ai clipi din ochi.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Un nod trecut dincolo de portiera, care apoi sa ridice butonul de siguranta e solutia in sub 10 secunde pentru a deschide o masina. Din fericire, aceasta metoda nu functioneaza chiar la toate modelele.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



marius (2011-04-30 18:43:03)
aia nu e masina.
raspunde »
Mihai (2011-04-30 17:36:27)
ascultati mai bine si o sa auziti dupa ce trage de maner ca se mai aude ceva .. dupa ce trage o deschide cu cheia:)) Ati pus botu la un video :)) Fake!
raspunde »
* Home * » * International * RSS 30 aprilie 2011 | vizualizari: 3365 | comentarii: 7 | voturi: 0 Citeste despre: furturi, Rusia marime text: VIDEO FABULOS: O masina furata in 10 secunde - un nou truc incredibil! Un hot din Rusia a aratat cum (2011-04-30 15:16:13)
* Home * » * International * RSS 30 aprilie 2011 | vizualizari: 3365 | comentarii: 7 | voturi: 0 Citeste despre: furturi, Rusia marime text: VIDEO FABULOS: O masina furata in 10 secunde - un nou truc incredibil! Un hot din Rusia a aratat cum se poate rezolva furtul unei masini cat ai clipi din ochi. Embed: Un nod trecut dincolo de portiera, care apoi sa ridice butonul de siguranta e solutia in sub 10 secunde pentru a deschide o masina. Din fericire, aceasta metoda nu functioneaza chiar la toate modelele. Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro Ti-a placut acest articol? Voteaza-l aici! Print Mail Yahoo Messenger Facebook Twitter Articole pe acelasi subiect play Ultimele secunde din viata unui sofer ce a provocat un accident violent! VIDEO Ultimele secunde din viata unui sofer ce a provocat un accident violent! VIDEO 2011-03-26 17:09:00 play S-a intalnit hotul cu politistul! Jaf la o banca, rezolvat in 5 secunde! VEZI VIDEO S-a intalnit hotul cu politistul! Jaf la o banca, rezolvat in 5 secunde! VEZI VIDEO 2011-03-18 18:31:00 play Rucsacul pentru teroristi. In doua secunde, are in mana o arma! VEZI VIDEO Rucsacul pentru teroristi. In doua secunde, are in mana o arma! VEZI VIDEO 2011-01-31 18:24:00 play ULUITOR! Omul care poate sa-si faca abdomenul sa dispara intr-o secunda! VEZI VIDEO ULUITOR! Omul care poate sa-si faca abdomenul sa dispara intr-o secunda! VEZI VIDEO 2010-12-22 12:22:00 play Viata lor nu va mai fi niciodata la fel! Au pierdut 800.000 DE DOLARI intr-o secunda! SUPERVIDEO Viata lor nu va mai fi niciodata la fel! Au pierdut 800.000 DE DOLARI intr-o secunda! SUPERVIDEO 2010-12-21 10:42:00 play Scurt si la obiect. Are nevoie de doar 5 secunde ca sa-ti arate cat e de idiot! VEZI VIDEO Scurt si la obiect. Are nevoie de doar 5 secunde ca sa-ti arate cat e de idiot! VEZI VIDEO 2010-12-02 12:22:00 play 3 plasme dispar in 20 de secunde! VIDEO 3 plasme dispar in 20 de secunde! VIDEO 2010-11-19 20:03:00
raspunde »
Vlad (2011-04-30 15:15:03)
voi chiar sunteti TAMPITI de-a dreptul, SI VA MAI MIRATI DE CE NAIBA AJUNG SI LA NOI IN TARA CU METODE NOI, DESTEPTI CA VOI PUNETI ASTFEL DE CLIPURI CARE LE STARNESC IDEI NOI LA HOTI. VOI MASSMEDIA SUNTETI O ADUNATURA DE CRETINI CARE PENTRU BANI DISTRUGETI O PLANETA INTREAGA !!!
raspunde »
jiji (2011-04-30 15:14:20)
il vrei la steaua?
raspunde »
veve (2011-04-30 15:12:51)
mersi de pont ;)
raspunde »
sorin (2011-04-30 14:42:24)
A deschis doar o usa la o masina veche . Halal jurnalisti sunteti !!!!!!!!!!!!!! Cine naiba va angajeaza handicapatilor?
raspunde »
unu (2011-04-30 14:36:07)
da probabil ca in masina aia si ploua ca prea usor a reusit sa bage ata aia pe linga usa :P probabil ca proprieteru nu o spala nici o data :))
raspunde »
alex (2011-04-30 14:02:10)
cu siguranta totii hotii specializati de masini au ce invata din filmuletul acesta chiar nu m am gandit niciodata la o asemenea metoda am ramas uimit :))))))))) hai ma ce drq si au furat o pana la urma ?
raspunde »