marime text:

VIDEO CUTREMURATOR - Acestea sunt primele victime ale razboiului din Libia

Imagini socante din morga unde au fost depuse cadavrele militarilor cazuti in urma primului atac din Libia au fost facute publice.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Autoritatile libiene au anuntat ca primele raiduri aeriene ale trupelor aliate au facut zeci de victime.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



sebastian (2011-03-21 19:23:44)
Foarte simplu de inteles...o schema foarte simpla...indatorezi o tara...cu hartii (bani) iar dobanda se va intoarce in petrol...sau alimente...Sa nu uitam ca o tara cu datori este condusa dupa bunul plac de acele banci (corporatii),si lasata fara singurele resurse...TOTUL pleaca din ISRAEL...economia lumii este condusa de evrei...In afara de Germania ei sant infiltrati peste tot...si nu i vei vedea niciodata la tarnacop si lopata ci doar in functii de conducere...Sa nu uitam ca tarile arabe candva se ridicasera inpotriva Israelui...deci este normal ca prin intermediul altor "papitoi" precum America si alte tari conduse economic, sa se poata razbuna si ca urmare,gestiona toate resursele acelor tari arabe.In Africa de ce nu sant? (pentru ca inafara de SIDA nu au nimi de furat de acolo).Nu e vorba de bani...e vorba de putere mondiala...Conduci economia globala...conduci Mass-Media si totul in lume.Am patito NOI romani in 89'...a patito Irak-ul si multe alte tari...Daca as avea puterea...i-as impusca pe toti cei care IN VAZUL lumii intregi isi permit sa intre peste o tara saraca slab dezvoltata...pentru a fura singura ei resursa...Deci iesiti naibi din Libia...mergeti naibi la casele voastre HOTILOR si continuati proiectul...masina pe hidrogen. PS Gadafii ca si Sadam...incearca sa apere singura resursa a tarii...Mass Media e cea care conduce si induce in eroare cealanta jumatate din populatia Libiei si a Lumii...Urmariti documentare precum "Zeitgeist" si veti intelege TOTUL.
raspunde »
Gaby (2011-03-21 08:34:37)
Se vede ca nu stiti in ce lume traiti! Administratia Americana Franta (Sarkozy) si Anglia ,Oameni de grad inalt Fac parte din asa zisul grup de Francmasoneriei Adica ( Satanisti) Cei care lau rastangit pe Isus! Care e singurul lor scop? Globalizarea ,Dictarea unui singur Conducator , chiar fiara in persoana! Voi nu stiti ca de foarte multi ani televeziunile va indroctineaza porcariile lor, cum ar fi codule de bare de pe toate produsele!! Cautati pe youtube -- Faţa Francmasoneriei (în Română) !! Acum uni dintre voi puteti sa va sa luati in ras tot ce am scris mai sus , dar partea aia de 10 % dintre voi va sti ca am zis un adevar dureros!
raspunde »
AHAHAHAHAH (2011-03-20 22:00:15)
bine ca au murit ! sa ma c*c pe mormintele lor acum ahahahaha :)))) retardatii ,se pun cu americanii SI europenii....vor fi exterminati toti :))
raspunde »
Alin (2011-03-20 21:30:18)
Alex,ai mare dreptate.Un alt decor in care se aplica zicala "Ochi pentru ochi si dinte pentru dinte",insa nu trebuie sa uitam nici de zicala care suna mai bine in engleza"An eye for an eye makes the whole world blind."(Gandhi).Alta solutie nu mai exista in momentul de fata.Ghaddafi nu va opri forta decat daca aceasta-i va fi combatuta de o alta forta.Sa speram ca victimele colaterale nu vor fi de ordinul miilor.
raspunde »
Madalin (2011-03-20 19:34:00)
*****/2011/03/conflict-de-*****-intr-o-lume-de-*****.html Astept cateva pareri
raspunde »
mik (2011-03-20 19:13:38)
toti sunt soldati,deci sunt expusi la bombardamente
raspunde »
ted (2011-03-20 19:03:26)
alex are dreptate, jegul ala de gadafii a cautat-o cu lumanarea. Numai un gunoi e in stare sa aduca mercenari straini sa isi macelareasca propriul popor. Sper sa fie si el ucis ca un caine la urma, merita din plin.
raspunde »
pyty (2011-03-20 18:49:04)
incultule cum sa vrea razboi st oameni nevinovati aia alexica du-te tata si joaca cava pe pc nu te mai exprima fara sa stii sa vb
raspunde »
para (2011-03-20 18:13:41)
singurul mort ar trebui sa fie ghaddafi. din cauza lui mor multi nevinovati. oribile imagini dar asta e realitatea.
raspunde »