marime text:

Vezi cum reactioneaza un politist cand este facut "homosexual" de un pusti! - VIDEO

Si-a iesit din fire cand a auzit cum ii spune baiatul impertinent. A uitat ca poarta uniforma si s-a napustit asupra copilului, l-a luat in pumni si i-a tras suturi in partea dorsala.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



dany (2011-10-15 06:10:43)
Sia iesit din fire politistu un pic,lasa ca nu a murit croncanu dal incolo))))))))))))).
raspunde »
A (2011-04-26 13:04:25)
Poate se simtea.
raspunde »
dasasd (2010-12-24 18:07:03)
adi tu ii sugeai **** la politist si ala merita omorat in bataie,toti merita omorati in bataie ca se pare ca fara frica nu exista respect.Ba si ce prost e si ala cu the experiment ,auzi si tu a vazut si el intr-un film adevarata fire a omului
raspunde »
sorin (2010-11-16 10:22:23)
da' ce trebuia sa-i faca cioroiului care nu are pic de respect? sa-l felicite? daca el acum la 10 -12 ani are asemenea tupeu cu siguranta cand va avea 20 de ani va sari cu ..... stiu eu cu ce ! merita shi batut shi amendat !
raspunde »
ionut (2010-11-15 14:45:27)
dupa uniforma e olandez politistul, si puradelul chiar il insulta. dupa cate se vad aici in olanda sigur negruletul o fi facut ceva, asa ca o merita.
raspunde »
adi (2010-11-15 14:44:00)
eu ii dadeam omoru la politist ...
raspunde »
**** (2010-11-15 10:57:38)
Io zic ca nu ar trebui sa loveasca un copil orice i-ar zice, e totusi un copil, poate nu e constient de ce face, plus ca nu se stie daca ii zice homosexual sau nu, ca protv-u le cam baga........ In fine, toti sunteti duri de la taste! Daca era copilu vostru bag mana in foc ca la-ti fi luat de gat pe domnu in uniforma! Hai Noroc
raspunde »
dorin (2010-11-15 08:33:30)
e negru, o merita :))
raspunde »
edy (2010-11-15 01:51:21)
in cazul asta voi ce ati fii facut...ati fii stati sa va injoseasca un needucat nu cred...prea putin o facut!!!
raspunde »
eu (2010-11-14 23:15:03)
Păi ce era să-i facă puştiului? Să-i ţină predică? Hai să fim serioşi...îşi mai lua vreo două înjurături.Şi oricum nu i-a făcut mare lucru..dar poate de acum se va gândi de 2 ori înainte să mai scoată asemenea perle pe gură.
raspunde »