marime text:

Urmarire la peste 250 km/h! Un motociclist incearca sa scape de politie! IMAGINI SPECTACULOASE

A crezut ca daca goneste cu peste 250 de kilometri la ora, va scapa de masina de politie aflata pe urmele lui. E greseala pe care a facut-o un motociclist din Statele Unite, oprit dupa o cursa nebuna pe sosele din Michigan.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Tanarul in varsta de 20 de ani mergea cu viteza se dadea in spectacol alaturi alti patru pasionati de motoare, in momentul in care au fost observati de un echipaj de politie. A fost singurul care nu a oprit la semnalul agentilor, care au plecat apoi in urmarirea lui.

Vazand ca nu este chip sa scape de masina oamenilor legii, motociclistul s-a recunoscut invins si a tras pe dreapta. El a recunoscut ca a gonit si cu 250 km/h in timpul urmaririi si risca sa ajunga la inchisoare, mai ales ca asupra lui a fost gasita marijuana.

Cat despre politistul care s-a incapatanat sa-l urmareasca pe vitezoman, acesta nu a primit doar laude - unele voci il acuza ca a pus in pericol siguranta celorlalti participanti la trafic.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



b3caly (2011-06-25 17:53:38)
si mie mi se para ca mai toate stirile sunt de *** sau ..titlurile sunt mincinoase..dar nu mi se pare sa fi mintit cu ceva..cel urmarit a spus ca a avut si 250 la ora in timpu uramriri..poate o fi avut vreo 3 sec si viteaz asta..no se...,dar nu va ma ganditi voi la masinile de politie ..ba ca is bune ba ca era logan de 80 mi euro..politistu care il urmareste este tot pe un motor
raspunde »
sss (2011-06-24 01:18:21)
nu e cam putin 250 km/h poate erau mp/h
raspunde »
jonny (2011-02-24 05:03:40)
1) ala nu are viteza aia!....2)in america viteza limita e mai mare de 65MILE/ORA!....3)masinilea alea ,,amarate'' de politie din america(sau Canada) nu sunt chiar asa de slabe cum le crede lumea!....oricum clipurile astea sunt postate ca sa ne faca sa ne pierdem timpul de pomana incercand sa gasim ceva ,,cool'' de vazut!!!
raspunde »
Radu (2011-02-23 16:10:46)
Cred ca politia avea unu din Loganurile alea de 75 de mii de euro, ca altfel la 250 la ora nu avea nicio sansa :))
raspunde »
cristi (2011-02-23 01:07:15)
ms la voi ca nu m-ati sters., da serios......verificati putin stirile....apropo....unele au vechime pe youtube....va doresc numa bine (pt moderatori)
raspunde »
cristi (2011-02-23 00:48:48)
domnii moderatori....am o intrebare.inainte sa publicati stirea va uitati peste ea sau dau "copy-paste" ?....nu e prima greseala, dar pana acuma m-am abtinut de la comentarii,dar asta e strigator la cer.nu poti sa scrii ca ala are 250 , atata timp cat la sfarsit se vede ca trage de saraca mobra, si ea mai mult de 130-140 nu poate sa mearga.poate resusiti sa faceti in asa fel in cat sa ne placa sa va citim.mai continuati asa si sigur o sa ajungetii.......sa traiti bine !!! :))
raspunde »