marime text:

Urlete de groaza, in fata mortii. Doua femei, injunghiate in timpul unui jaf! VIDEO SOCANT

Un dublu omor inutil a comis un barbat din China, filmat in timp ce jefuia o banca. El a fost surprins de camerele de supraveghere sarind peste ghisee, in timp ce tinea in mana un cutit.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Cele doua angajate aflate in acel moment in sucursala s-au refugiat terifiate intr-o camera. Camera de supraveghere nu a surprins momentul grozaviei, insa a inregistrat urletele disperate ale femeilor, in timp ce erau ucise fara mila. Dupa doar cateva secunde, criminalul poate fi vazut plecand cu doua casete de bani.
 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



NASUL (2011-07-26 23:49:32)
DACA IL PRIND VA FI VAI VIATA LUI IN CHINA IN ROMANIA DACA VREODATA IL PRINDEAU LUA 7 ANI CU SUSPENDARE
raspunde »
CUCURIGU (2011-06-25 09:29:52)
CHINA - acel om va fi condamnat la moarte si va fi executat pe un stadion(IMPUSCAT IN CAP) ! (+) (+) (+) ROMANIA - DACA VA FI GASIT VINOVAT , criminalul risca o pedeapsa minora ,va fi eliberat dupa ispasirea a nici un sfert din pedeapsa (pentru buna purtare si pentru ca nu reprezinta un pericol public) . si cu un avocat bun , mai castiga si un proces intentat rudelor victimelor ,pentru ca acestea l-au stresat ,in timp ce se aparau ... (-) (-) (-)
raspunde »
adi (2011-06-25 09:12:22)
fake se vad pixeli negri pe ecran
raspunde »
Live trolling (2011-06-25 01:02:26)
Nu inteleg de ce acea persuana a entrat cu aciel cutit aculo;nu vad sa fie magazin cu alimente sau ceva.
raspunde »
Scream (2011-06-25 00:12:18)
p cand si in romania? as vrea insa sa fie Boc si Basescu in banca:))
raspunde »
pt gabyy (2011-06-24 20:43:16)
esti un prost...sa te vad pe tine in fata momentului cum ai fi urlat ca o muiere:))
raspunde »
adi (2011-06-24 18:38:28)
cum sa nu se sperie ma nati vazut cata mai baioneta avea ala
raspunde »
cata (2011-06-24 17:43:40)
1. nu se stie daca le-a omorat 2 @ gabyy..tot ca vaca ar urla si ma-ta daca ar fi in aceeasi situatie!
raspunde »
b3caly (2011-06-24 16:13:05)
*** 2 ***** intr-o banca..nimik mai mult?¿..totusi cand iti vezi moartea cu ochii...doar urlii?¿
raspunde »