marime text:

Unealta diavolului. O femeie spune ca a dat nastere unui sarpe cu sapte capete. FOTO

O fosta slujitoare a diavolului din Swaziland, Africa de Sud, spune ca a dat nastere unui sarpe cu sapte capete, iar pe gura a scos pesti vii.
Unealta diavolului. O femeie spune ca a dat nastere unui sarpe cu sapte capete. FOTO

Patience Tsabedze, in varsta de 27 de ani, spune despre sine ca a slujit diavolului, insa s-a vindecat de aceasta "boala", si incearca sa isi refaca viata alaturi de un politist, cu care s-a si maritat. Potrivit sotului, femeia a renuntat la practicile satanice in urma cu doua luni, cand a fost exorcizata de pastorul Muzi Manana.

De cand a renuntat la slujirea diavolului, Patience s-a plans ca i se intampla foarte multe lucruri ciudate: a scos pe gura pesti vii, paienjeni si chiar stele de mare.

Insa cel mai ciudat lucru s-a petrecut pe data de 7 iulie. Sotul lui Patience a declarat ca sotia sa parea ca trece prin chinurile facerii, si nu mica i-a fost surpriza sa descopere ca femeia a dat nastere unui sarpe cu sapte capete.
 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



gabytza (2011-07-19 22:17:16)
fake:))))))
raspunde »
@tropea (2011-07-19 21:55:54)
omulee...poza e doar sugestiva, nu a zis nimeni ca e reala :)))))
raspunde »
NASTERE (2011-07-19 21:42:32)
si mama a dat nastere la 15 m cubi de scandurii de brad si toate erau jiluite !!!va dati seama
raspunde »
pacala (2011-07-19 21:39:12)
si la noi a fost candva o gaina care nastea pui vii; se pare ca "profesionalismul" jurnalistic s-a transmis de-a lungul acestor ani; dar , in definitiv, fiecare naste ce poate : una naste un sarpe cu 7 capete, altii nasc o gogoasa de presa
raspunde »
hdvd (2011-07-19 21:06:08)
si *****.a mea are sapte capete
raspunde »
gogu (2011-07-19 20:38:11)
Se pare ca nu doar femeia aceea si sotul ei sunt puti putin, complet scapati de sub controlul spitalului de nebuni, ci si voi astia care dati astfel de ca.caturi in cautare nebuna de audienta si accesari pe site.
raspunde »
tropea (2011-07-19 20:17:17)
Se vede in poza ca e trucata... priviti doar cu atentie si nu mai plecati urechea la toate ***-urile.
raspunde »
acid (2011-07-19 19:29:38)
eu am scos un munte din mine azi de dimineata dar nu va sfatuiesc sa,l excaladati
raspunde »
bulangiul (2011-07-19 19:12:25)
Astea-s basme de adormit PDL-istii !
raspunde »
neuronul (2011-07-19 18:42:45)
se vede ca nu e reala poza dupa cum bate lumina si nu numai. e photosop.
raspunde »