marime text:

Unealta diavolului. O femeie spune ca a dat nastere unui sarpe cu sapte capete. FOTO

O fosta slujitoare a diavolului din Swaziland, Africa de Sud, spune ca a dat nastere unui sarpe cu sapte capete, iar pe gura a scos pesti vii.
Unealta diavolului. O femeie spune ca a dat nastere unui sarpe cu sapte capete. FOTO

Patience Tsabedze, in varsta de 27 de ani, spune despre sine ca a slujit diavolului, insa s-a vindecat de aceasta "boala", si incearca sa isi refaca viata alaturi de un politist, cu care s-a si maritat. Potrivit sotului, femeia a renuntat la practicile satanice in urma cu doua luni, cand a fost exorcizata de pastorul Muzi Manana.

De cand a renuntat la slujirea diavolului, Patience s-a plans ca i se intampla foarte multe lucruri ciudate: a scos pe gura pesti vii, paienjeni si chiar stele de mare.

Insa cel mai ciudat lucru s-a petrecut pe data de 7 iulie. Sotul lui Patience a declarat ca sotia sa parea ca trece prin chinurile facerii, si nu mica i-a fost surpriza sa descopere ca femeia a dat nastere unui sarpe cu sapte capete.
 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Me (2011-07-20 17:07:48)
Povesti. Credeti ca o sa prostiti pe toti cu stirea asta?
raspunde »
ovidiu (2011-07-20 16:29:50)
Va propun sa creati inca o categorie pentru articole de acest gen. S-ar putea numi: basme sau somnifere sau puerile, etc. Atunci nu am mai pierde timp inutil pe site, fiindca o mare parte din ce postati, ar intra direct in categoria asta. Asta cultura. Si ne mai miram de bietii copii analfabeti care termina licee.
raspunde »
tiger (2011-07-20 16:25:30)
ba dar asa rau va place sa mintiti.... poze se vede k e facuta in fotoshop toata ziua, uitativa la cele 7 capete sunt identice, se uita in aceasi parte... mintiti lumea sa faceti voi audienta sa faceti bani
raspunde »
anonimus (2011-07-20 16:23:32)
prostii pe care le publica analfabetii
raspunde »
yo (2011-07-20 16:11:58)
`"Cristina"` dupa spusele tale prostii au sarit gardul pe la " USA" din spate ...:))))))) cred ca faci parte din prostii aia...pt ca razi ca muta la .... de astia , cand tu nu esti in stare sa legi 2 cuvinte... Esti un pic mai proasta ca ei....:)))))
raspunde »
iuliza (2011-07-20 16:06:34)
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
raspunde »
cristina (2011-07-20 15:10:23)
hahahahahahahahahahahaaaaaaaa Da da da da da da da da ............... Si eu vecina mea a nascut un tiranozaurus rex luna trecuta si maine ii taie motul. ............... Si marmota invelea ciocolata in staniol ............................... Maaaaare iti e gradina Doamneeeeee dar si si multi prosti au sarit gardul pe la usa din spate ............. ahahahahahahahahahahaaaa
raspunde »
anonim (2011-07-20 15:00:02)
nu vedeti ca acele capete sunt identice? si toate sunt in aceeasi pozitie? Fotoshop face minuni inca odata !!!!!!
raspunde »
photoshop (2011-07-20 12:19:07)
i-a dat nastere in photoshop :))
raspunde »
Someone (2011-07-20 11:25:00)
Intrati sa vedeti stirea doar ca sa fiti ironici si sa comentati ca prostii? Din comentariile astea aveti maxim 4 clase..si nu ma luati cu texte gen..esti prost/proasta nu stii de gluma(ca nu-s amuzante zau,mi se par penibile pentru varsta pe care presupun c-o aveti).Imi place ca la comentat primii sau la corectat(daca esti mai bun angazeaza-te editor si fi fara greseala asa cum doresti sa pari).Cititi naibii stirea,nu va convine cautati alta..nu exact ca copii de 4 ani cataresti si razi ca prostu! Maturizati-va oameni buni!
raspunde »