marime text:

Unealta diavolului. O femeie spune ca a dat nastere unui sarpe cu sapte capete. FOTO

O fosta slujitoare a diavolului din Swaziland, Africa de Sud, spune ca a dat nastere unui sarpe cu sapte capete, iar pe gura a scos pesti vii.
Unealta diavolului. O femeie spune ca a dat nastere unui sarpe cu sapte capete. FOTO

Patience Tsabedze, in varsta de 27 de ani, spune despre sine ca a slujit diavolului, insa s-a vindecat de aceasta "boala", si incearca sa isi refaca viata alaturi de un politist, cu care s-a si maritat. Potrivit sotului, femeia a renuntat la practicile satanice in urma cu doua luni, cand a fost exorcizata de pastorul Muzi Manana.

De cand a renuntat la slujirea diavolului, Patience s-a plans ca i se intampla foarte multe lucruri ciudate: a scos pe gura pesti vii, paienjeni si chiar stele de mare.

Insa cel mai ciudat lucru s-a petrecut pe data de 7 iulie. Sotul lui Patience a declarat ca sotia sa parea ca trece prin chinurile facerii, si nu mica i-a fost surpriza sa descopere ca femeia a dat nastere unui sarpe cu sapte capete.
 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Bogdan (2011-07-21 00:49:31)
Ma oameni buni...dragi jurnalisti...puneti dracului o poza care nu are macar toate capetele alea identice-adica aceeasi umbra, luminate identic, in unica pozitie cea a primului cap- astfel ati fi facut dintr o stire de 0 bani nici macar lei, una de doi bani dar macar era facuta bine. oricum din momentul asta m am dezabonat de la newsletter, ca nu are sens sa mi ocup timpul cu asemenea gainarii.
raspunde »
Mario (2011-07-21 00:48:59)
si de curand femeia a mai nascut o capra cu doua P |_| LE
raspunde »
YoMariaN (2011-07-20 22:59:04)
bine zis Dorin..... cat de incuiat lam minte trebuie sa fii sa crezi asa cv?
raspunde »
Dorin (2011-07-20 22:41:34)
si credeam ca-i un site serios
raspunde »
cancan (2011-07-20 21:44:15)
luati aminte Sanziana Buruiana&Co., cu asa subiect ati da gata cancanistii!
raspunde »
meeeD (2011-07-20 21:32:04)
heii eu intrun fel cred acest lucru pt ca daca nu ar fi fost si la englezi asta si nu ar fi fost ajunge si in ro dun sud africa stirea asta si in altfel nu cred asa pt ca daca ar fi fost adevarat atunci ar fi pune un video !! dar poate ca exista cine stie numai DUMNZEU
raspunde »
rober (2011-07-20 21:28:08)
ba ce nebunie de sarpe
raspunde »
thcl (2011-07-20 21:08:11)
Bine ca exista photoshop ;))
raspunde »