marime text:

Unealta diavolului. O femeie spune ca a dat nastere unui sarpe cu sapte capete. FOTO

O fosta slujitoare a diavolului din Swaziland, Africa de Sud, spune ca a dat nastere unui sarpe cu sapte capete, iar pe gura a scos pesti vii.
Unealta diavolului. O femeie spune ca a dat nastere unui sarpe cu sapte capete. FOTO

Patience Tsabedze, in varsta de 27 de ani, spune despre sine ca a slujit diavolului, insa s-a vindecat de aceasta "boala", si incearca sa isi refaca viata alaturi de un politist, cu care s-a si maritat. Potrivit sotului, femeia a renuntat la practicile satanice in urma cu doua luni, cand a fost exorcizata de pastorul Muzi Manana.

De cand a renuntat la slujirea diavolului, Patience s-a plans ca i se intampla foarte multe lucruri ciudate: a scos pe gura pesti vii, paienjeni si chiar stele de mare.

Insa cel mai ciudat lucru s-a petrecut pe data de 7 iulie. Sotul lui Patience a declarat ca sotia sa parea ca trece prin chinurile facerii, si nu mica i-a fost surpriza sa descopere ca femeia a dat nastere unui sarpe cu sapte capete.
 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Anda (2011-07-19 14:59:34)
Poze n-a putut sa faca tanti?
raspunde »
rabbyt (2011-07-19 14:52:35)
dacum sa nu...erau 10 doara ca nu se vedeau bn =)))
raspunde »
Elina (2011-07-19 14:38:39)
....foarte amuzant...la anul viitor o sa nasca un elefant..
raspunde »
mico (2011-07-19 14:36:07)
Doamne, eu cred. O data am vazut io cand la vecina mea ia iesit pe pasare 2 fluturi, 3 coropisnite, 4 rame, 24 albinute si 6 crapi, ziceai k sa mutat zoologia la ea. E de crezut maxim !
raspunde »
aham (2011-07-19 14:10:20)
da cum sa nu:-j...si la fatat de 2m?mai lasati-ne cum minciunile astea...cum postati asa ceva cand nu crede nimeni!unii pot fi atat de creduli...ca aia ce a nascut un extraterestru:-j...si mereu se intampla in africa, texas...
raspunde »
Gabi Cj (2011-07-19 13:30:33)
WOW CATE GENII PE METRU PATRAT, POZA A FOST PUSA NUMAI ASA SA NE PUTEM IMAGINA CAM CUM AR ARATA UN SARPE CU 7 CAPETE. BTW AM VAZUT MAI DEMULT UN DOCUMENTAR DESPRE OAMENII CARE SLUJESC DIAVOLULUI, A FOST PUR SI SIMPLU SOCANT LUCRURILE PE CARE POT SA LE FACA SUNT MAI CEVA CA IN FILME, DAR TOTUL CU UN PRET URIAS SI ANUME SUFLETUL LOR!. TOTI VRAJITORII ( CEI ADEVARATI MA REFER ) LUCREAZA CU DIAVOLUL SI DEMONI NU SPIRITELE MORTILOR ( SUFLETUL OMULUI DUPA CE MOARE CADE INTR-UN SOMN ADANC SI SE TREZESTE DOAR LA JUDECATA DE APOI) DEMONII DANSU-SE DREPT SUFLETE ALE OAMENILOR MORTI PACALESC OAMENII. TOATE BASMELE SI POVESTILE SUPRANATURALE DIN FOLCLOR AU MAI MULT DECAT UN SAMBURE DE ADEVAR!
raspunde »
Freaxxx (2011-07-19 13:18:21)
photoshopata? ces cu cuvintele de genul acesta? si da africanii sunt cam inculti si cred in toate porcariile.folositi limba romana nu romgleza!
raspunde »