marime text:

Un TATA isi obliga FIUL sa-i faca sex oral si sa-l masturbeze pentru un motiv incredibil!

Asa a inteles tatal de 47 de ani, fost politist, sa-si educe fiul care abia implinise 10 ani. Culmea este ca a pus totul pe seama unei depresii severe si a scapat cu doar 3 ani de inchisoare.
Un TATA isi obliga FIUL sa-i faca sex oral si sa-l masturbeze pentru un motiv incredibil!

Politistul, din statul australian Queensland, si-a sodomizat fiul de nenumarate ori in decursul a 6 ani. Cand baiatul a implinit 16 ani, a inteles ce i se intampla si a decis sa se apere de propriul parinte, asa ca l-a dat pe mana colegilor sai politisti.

In timpul procesului, politistul a explicat ca baiatul lui era cam nazdravan si alte metode de educare nu au dat rezultat. In plus, a spus ca era foarte afectat psihic de profesie si a considerat absolut normal sa procedeze in acest fel.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Liviu (2011-06-29 18:57:13)
SODOMÍE, sodomii, s. f. (Pop.) Relații sexuale anormale. – Din ngr. sodomía.
raspunde »
hmmm (2011-06-28 10:34:52)
In articol zice ca l-a sodomizat ... in titlu zice "sex oral" si "masturbare" ... pai nu inseamna a sodomiza== a face sex anal??? Cred ca nu e folosit corect termenul ...
raspunde »
Geo. (2011-06-28 08:22:17)
Aproape ca nu mai stii ce sa spui cand auzi ce se intampla , eu ias impusca pe toti ce abuzeaza de copii lor sau indiferent despre ce copil ar fi vorba . Moartea ar fi cea mai buna solutie pentru toti nemernici .
raspunde »
cucubau (2011-06-28 07:23:15)
@nuconteaza---ce cauti pe site-ul asta daca nu vrei informatii de genul asta? cauta pe TRINITAS,poate acolo gasesti ce te intereseaza,moralistule......cazurile prezentate sunt dezbatute in forum,cu scopul constientizarii pericolelor,situatiilor critice si mai ales,cum se pot evita....asta pt. cine poate vedea jumatatea plina,nu cea goala,a paharului
raspunde »
ay (2011-06-28 05:52:31)
nu stiu cum se face ca noi aici in australia nu am auzit nimic despre asta ..si fiti siguri ca aici justitia functioneaza !!!!!!!!!!!!!!si inca ceva fiecare scoala are un psiholog de copii cu usa deschisa pentru ei toata ziua ,asa ceva nu trece nevazut la scoala!in clasa a 6a toti copii au ore de sexologie si inteleg poate mai multe ca noi generatiile in virsta !un singur cuvint daca ar fii spus copilul acela la scoala sau unui prieten sau ar fii sunat la 111 tatal lui ar fii fost arestat in urmatoarele 15 minute....SI UNDE ERA MAMA LUI???
raspunde »
nuconteaza (2011-06-27 23:08:34)
Vai ce grozavie, hai s-o dam la gazeta sa-i mai inspire si pe altii. :-| Mai scutiti-ne de tot felul de anomalii din astea caci de-asta am ajuns in halul in care suntem. Se promoveaza numai nonvalorile, crimele, jafurile si tot ce-i mai rau. Asa educatie dam copiilor. Iar daca tot scrieti, macar ganditi ce scrieti. Credeti ca acel copil la 10 ani nu stia ce se intampla?! N-o fi avut curajul sa-l denunte pana la 16 ani, asta e alta treaba.
raspunde »
bog (2011-06-27 22:19:41)
o sa-l futa aia in inchisoare pana o sa-i faca popoul galeata.e si gabor,vai de viata lui:)
raspunde »
LOL (2011-06-27 21:56:12)
aici se vad fanii tutu ,retardatii tarii ,masele de oameni prosti ,inculti ,redusi ,etc. Gaby ala retardat fiind ,sigur ca s-ar bucura sa suga o p*la ,iar tampitul ala cica "America tara tuturor posibilitatilor" cand de fapt in articol e vorba despre Australia.
raspunde »