marime text:

Un super-sofer isi salveaza viata, dupa o serie de manevre incredibile! SUPERVIDEO

Imagini senzationale postate pe internet, care arata incercarea extrem de dificila prin care a trecut un sofer. El a pierdut controlul masinii, la o viteza destul de mare, se pare dupa ce a trecut peste o pata uriasa de ulei.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Cu un calm incredibil, barbatul a reusit sa redreseze masina, care nici macar n-a fost zgariata.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Ovi (2011-08-10 01:22:39)
de ce comentati ca tampitii cand se vede clar in oglinda cum parapetul se apropie de spatele masinii si se indeparteaza?singura chestie suspecta ar fi stabilitatea camerei de filmat...
raspunde »
radu (2011-07-08 15:47:31)
Imi place ca imediat dupa ce-o redreseaza, se aude in radio: "QUATTRO". Haha, zici ca-i vreo reclama la S4. :)
raspunde »
y (2011-05-15 09:57:53)
o fi fost si esp-ul de ajutor.intradevar o controleaza bine
raspunde »
stefan (2011-04-15 13:50:07)
deci chiar e super sofer,nici o secunda nu s-a pierdut cu firea,frumoase manevre de redresare,stau si ma gandesc daca eram eu in locul lui,oare cum reactionam?:|
raspunde »
bravo gogule (2011-04-14 16:26:19)
La cakt cu aia care zic ca e fake! si Kent degeaba esti sofer de 27. te-ai facut de *** mai bine nu comentai!
raspunde »
Ciprian (2011-04-14 10:04:47)
in cazul in care este fals, ia ziceti-ne... cum poate fi editat acest fake ? Care e modul in care e fost "trucat" ?
raspunde »
eugen (2011-04-14 09:37:43)
mie mi se pare fake deoarece el intra in derapaj exact in fata celui din dreapta care in mod normal nu ar fi avut cum sa l evite
raspunde »
bogdan (2011-04-13 22:51:16)
eh, hai ca santeti penibil rau! spune cineva ca trebuia sa puna frana... hahahahaha daca punea frana era praf facut! de ce nu s-a panicat?! hahahaha pentru ca daca se panica tot praf era facut! a procedat exact ca un profesionist; marea majoritatea a soferilor nu se intalnesc cu asemenea situatii pentru ca merg 'bine' si nu cumva sa faca un lucru asa "cum nu trebuie facut" pentru ca ei au grija si stiu cum sa mearga cu masina; cu siguranta timpul asta cunoastea masina aia, si o cunoastea foarte bine si stia ce inseamna ala condus studiati f bine tot clipul si ai toate motivele sa crezi ca NU este fake... este cat se poate de adevarat! toate cele bune!
raspunde »
Kent (2011-04-13 21:45:02)
sunt sofer de 27 de ani si credeti-ma ca e fals video-ul ...
raspunde »
unul din popor (2011-04-13 19:41:16)
Pentru redactie: acest videoclip este vechi si rasuflat asa ca mai mutativa curulile de pe scaune pentru stiri noi.
raspunde »