marime text:

Un sofer de Ferrari bate un taximetrist, pentru ca i-a lovit masina! VEZI VIDEO

Scandal in parcarea unui centru comercial din Statele Unite, unde proprietarul unui Ferrari l-a batut pe un taximetrist neatent, care i-a lovit usor bolidul din spate.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Taximetristul a izbucnit in hohote de plans dupa una din loviturile primite, insa chiar si asa a insistat sa-i ceara socoteala celuilalt sofer.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



adi tm (2011-06-27 10:37:42)
la provocat pentru bani un pic si apoi taximetristul de ce nu a dat si el?ca sa scoata bani de pe ala cu ferrari.si ala era cocalar precum in ro un traficant ceva.
raspunde »
@ sorin c0calar de America (2011-06-23 17:35:44)
Asa esti tu Sorin: un roman retardat( fiecare tara are propriile ei specimene), analfabet un emigrant plecat sa se pr0stitueze in America...noi restul ,romani din Romania care nu vom emigra de aici iti uram un calduros swgi ***** si sa te vedem la stirile de la ora 5 teapan ;)
raspunde »
.... (2011-06-22 11:32:53)
voi chiar credeti toti copiii de 15 ani si posteaza pe aici .. :)))) ? s'a trezit si el azi dimineata prin vreo comuna si a zis ce ar fi sa fie in ny :)))
raspunde »
as (2011-06-22 11:00:53)
@sorin Da tu ce esti nu esti roman ? sau ai utat de unde esti? ca nu cred ca te-ai trezit in new york deoadata... Multe figuri avetzi voi din strainatate va credetzi mai desteptzi si cu multzi bani...
raspunde »
!!!!!! (2011-06-22 09:13:00)
dute ma in p.... mati in NY si tineti ***** gura de cretinu naibi care esti !
raspunde »
blabla (2011-06-22 07:48:00)
Fru -- ce tot "ma-ti" ?? Cratima ce-i cu ea? Dar un "i" din final lipsa unde este?!
raspunde »
Ioan (2011-06-22 07:40:27)
Sunt de acord cu cele zise de Sorin.
raspunde »
Fru (2011-06-22 07:30:42)
@sorin Bai nesimtitule,ai ucis limba Romana prin felul in care te exprimi scris si ai tupeul sa-i faci pe Romani inculti , pai in mortisorii ma-ti,nu stii cum se scrie "as" ai scris: "Asi" f|_|tuti familia ma-ti in gura cu NY-ul ma-ti,zat in mortisorii ma-ti si nu mai intra pe site-uri Romanesti daca nu suporti Romanii,mori , nu te vrem !
raspunde »
sorin (2011-06-22 04:00:04)
habar n-aveti,,eu stau in NY si taximetristul,,e super destept,,,s-a lasat special sa fie batut uitativa atent,,,iei de obicei nu ies din taxiu,,dar nu aveti nici cea mai mica idee,,,asa sunteti voi romani,,,nistre prosti,,inculti,,le stiti pe toate,,,,,aici in America o palma te costa 5 ani de puscarie,,,a facut acest lucru ca sa faca bani,,l-a vazut cu ferari,,si l-a jegmanit,,si eu asi face la fel,,bravo lui
raspunde »
bog (2011-06-22 01:04:05)
asa-s toti taximetristii PROSTI,GRABITI SI CURVARI!!!
raspunde »