marime text:

Un sofer de Corvette baga in sperieti niste pustoaice! "Fata, ce s-a intamplat?" VEZI VIDEO

De la chicoteli la tipete de panica a fost doar un pas pentru cateva tinere din Statele Unite, care au facut greseala sa filmeze un Corvette care trecea pe langa ele.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Greseala pentru ca obiectivul camerei i-a gadilat orgoliul soferului, care a simtit nevoia sa se dea in spectacol.

Din cauza carosabilului ud, Corvette-ul a derapat si a ajuns la doar cativa centimetri de masina fetelor, care au inceput sa urle speriate.
 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



coddy24 (2011-02-23 15:36:24)
cred ca sa panicat gagiga si a calcat frana....cred ca altfel ii tuna spatele zmeului figurant:))
raspunde »
OverDose (2011-01-19 19:55:16)
Da' ce noroc a avut fraieru' ca nu era nicio masina pe celelalte benzi:)) Ca se ducea pe ****.
raspunde »
MYSHU3 (2011-01-19 19:44:46)
Auzi la ala, tre' sa joci NFS ca sa-ti dai seama :))). Derapaj controlat la noroc.La ce putere are...pune frana in loc sa accelereze.Om cu bani.
raspunde »
Tibi (2011-01-13 12:39:49)
probabil tipului nu-i placea justin bieber =))
raspunde »
cry (2011-01-13 01:20:08)
A vrut sa le impresioneze plecand tare de langa ele... dar fiind ud i-a fugit spatele si a devenit de necontrolat. Dovada clara este faptul ca a pus frana cand a fugit masina in fata lor si ca apoi a redresat-o 3 benzi mai incolo. Nu a fost intentionat... a fost controlat la bulan si panica.
raspunde »
tudor (2011-01-12 19:32:33)
e clar ca a fost intentionat.. chiar mi a placut manevra
raspunde »
eu (2011-01-11 20:46:02)
ba retarzilor taceti drw ca voi nu sunteti ca justi bieber e faimos in toata lumea pe langa voi manelisti si cocalari imputiti:P
raspunde »
hmm (2010-12-28 21:47:59)
dupa parerea mea este o manevra controlata, facuta intentionat. daca te uiti atent se vede clar intentia de a face un drift ca sa zic asa. daca conduci o rabla sau o dacie nu ai cum sa observi ca nu esti obisnuit cu asa ceva. eventual doar daca ai jucat nfs poti observa usor.
raspunde »
alex (2010-12-26 11:09:28)
o merita biberistele...:))=))
raspunde »
nicolae guta (2010-12-24 20:12:37)
eu vreau sa va zic ca manelistu vostru de valoare sa va dedic aceasta melodie.
raspunde »