marime text:

Dorel Marcu, romanul care si-a ucis iubita in Spania, apoi i-a aratat cadavrul pe webcam tatalui sau!

Teribila crima s-a petrecut luni, intr-o suburbie a Madridului, acolo unde locuia cuplul de un an si jumatate. Dorel Marcu, de 21 de ani, a ucis-o pe iubita lui insarcinata in luna a 5-a, Viorela Moldovan, de 19 ani, apoi l-a contactat pe internet pe tatal lui si i-a aratat cadavrul.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



In timp ce arata cadavrul pe webcam, Dorel Marcu i-a spus tatalui sau ca avea de gand s-o ucida si pe sora femeii, o adolescenta de 13 ani.
 
Insa barbatul n-a apucat sa comita a doua crima pentru ca tatal lui, care locuieste in Copsa Mica, a sunat imediat la Politia Sibiu, iar ofiterii de aici i-au alertat pe colegii din Spania.
 
In jumatate de ora, criminalistii erau la usa barbatului, dar cum acesta n-a vrut sa deschida, au obtinut de urgenta un mandat de la judecator si au intrat cu forta in locuinta. Au gasit cadavrul femeii si pe Dorel Marcu, ce se afla in stare de soc.
 
Marcu a strangulat-o pe pe iubita lui in fata celor doua minore care locuiau cu ei - fiica femeii, de 3 ani, si sora ei mai mica, de 13 ani.
 
Cei doi locuiesc in Spania de un an si jumatate, intr-un cartier rau famat, iar politia inca nu stie daca aveau vreo ocupatie. Vecinii cuplului au spus ca au auzit scandal in locuinta lor, insa nu li s-a parut nimic suspect pentru ca certurile erau frecvente intre cei doi.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Galerie foto
Scrie un comentariu



Deea=PENTRU STEFAN (2011-04-12 15:34:15)
In primul rand,tu esti un agramat,un analfabet de speta 1 ! "SUNT TIGANI 90%,IN Copsa Mica 80% DIN POPULARIE ESTE ROMA" asta dupa spusele tale,care si asa nu vad sa aibe vreo logica ! Mai bine zis,tu faci tara de ras ! Nu tiganii..Si sincer decat ANALFABET mai bine tigan,cu toate ca nu sunt !(sa nu stiu eu sa vorbesc limba mea materna ROMANA,dar sa stau sa comentez pe site-uri diferite articole ,de care nici macar nu ai habar ,boule ! ASTA E STRIGATOR LA CER ! Doar stiti sa comentati aiurea,fara dovezi,bineinteles. RATATIILOR !
raspunde »
seeuthere (2011-04-06 16:56:01)
NU AI DE UNDE SA STII CUM REACTIONEZI CAND FEMEIA CU CARE IMPARTI TOT SPUNE CA COPILUL CARE-L ASTEAPTA NU E AL TAU . Dorel Marcu o sa faca inchisoare ca e si normal asta e legea...trebuie sa o respectam. DIN PACATE PTR EA... A PRIMIT PROBABIL CE A CERUT... L-A IMPINS PE CULMILE DISPERARII CU BUNA STIINTA CA ESTE VINOVATA DIN APROAPE TOATE PUNCTELE DE VEDERE. D-ZEU SA O IERTE SI SA AIBA IN PAZA INGERASUL ALA MIC CARE NU SE NASCUSE INCA I-MI PARE NESPUS DE RAU PENTRU FAMILIA BAIATULUI ... daca stiau ce viata duce fiul lor cu femeia aia trebuiau sa ia niste masuri... Nu poti accepta sa fii batut si batjocurit de ea si de familia ei in timp ce ea se culca cu altii si pozeaza si goala pe internet.... IN CAZUL LUI ...SANT SIGURA CA MAI SUNT SI ALTII CA EL.... LASATI-LE SA-SI FACA DE CAP CUM VOR ELE .... DIVORT SI LA REVEDERE... DC SA FACI PUSCARIE O VIATA PTR O FEMEIE ??? SI VINOVATA PE DEASUPRA
raspunde »
seeuthere (2011-04-06 16:52:20)
NU AI DE UNDE SA STII CUM REACTIONEZI CAND FEMEIA CU CARE IMPARTI TOT SPUNE CA COPILUL CARE-L ASTEAPTA NU E AL TAU . Dorel Marcu o sa faca inchisoare ca e si normal asta e legea...trebuie sa o respectam. DIN PACATE PTR EA... A PRIMIT PROBABIL CE A CERUT... L-A IMPINS PE CULMILE DISPERARII CU BUNA STIINTA CA ESTE VINOVATA DIN APROAPE TOATE PUNCTELE DE VEDERE. D-ZEU SA O IERTE SI SA AIBA IN PAZA INGERASUL ALA MIC CARE NU SE NASCUSE INCA I-MI PARE NESPUS DE RAU PENTRU FAMILIA BAIATULUI ... daca stiau ce viata duce fiul lor cu femeia aia trebuiau sa ia niste masuri... Nu poti accepta sa fii batut si batjocurit de ea si de familia ei in timp ce ea se culca cu altii si pozeaza si goala pe internet.... IN CAZUL LUI ...SANT SIGURA CA MAI SUNT SI ALTII CA EL.... LASATI-LE SA-SI FACA DE CAP CUM VOR ELE .... DIVORT SI LA REVEDERE... DC SA FACI PUSCARIE O VIATA PTR O FEMEIE ??? SI VINOVATA PE DEASUPRA
raspunde »
geanina_27 (2011-04-06 15:12:53)
oameni buni copilul acela cred ca a inebunit deci vine de la munac dupa o zi grea ,poate astepta o mancare calda o vorba din partea sotiei iar ea se imbraca si pleaca la oras cu mama si sora ,o femeie isarcinata vine la ora 12-1 asa sa declarat noapte acasa si incepe sasi bata joc de barbatul care ai ofera painea zilnica incurajata de mama si sora ei ,omul acela inghite totul iar colac peste pupaza ai zice ca copilasul din burta nu este al lui ,cred ca in acel moment i sau inegrit gandirile si acel om nu a mai judecat ce face ,mare pacat de sufletul care trebuia sa vina pe lume si mare pacat ca sa nenorocit o familie ,baiatul acela pare a fi un om linistit
raspunde »
STEFAN (2011-04-06 14:33:32)
SUNT TIGANI 90%,IN Copsa Mica 80% DIN POPULARIE ESTE ROMA,PANARAME DE TIGANI CARE AU PUS SI EI LA ACTIV O CRIMA ORIBILA IN SPANIA,SI ASA SPANIA E PLINA DE PROXENETI,HOTI,VIOLATORI,TRAFICANTI DE PRAFURI,SI ROMANI SI TIGANI,ROMANII AU INVATAT DE LA TIGANI TAINA PROXENETISMULUI A HOTIEI SI A TRAFICULUI DE PRAFURI
raspunde »
irina (2011-04-06 13:54:13)
Nu va grabiti sa aruncati atita ca sint tigani sau ma rog stiu eu ce.... IN CAZUL ACESTA femeia e e de vina...... CUM putut sa se culce cu un alt barbat??? sa se pozeze pe internet goala si apoi sa-i mai si spuna ca vezi ... asta nu e copilul tau Ce ar fi trebuit el sa faca la o asemenea marturisire??? sa o pupe si sa o felicite??? PAI CIND FEMEIA cu care traiesti si ptr care muncesti ca un prost sa-i faci viata frumoasa i-ti marturiseste asa ceva normal ca i-ti vine sa o omori....... Dumnezeu sa ma ierte ca spun asta dar era o femeie usoara si fara valoare daca este adevarata faza cu pozele si copilul care nu era al lui. I-mi pare ffff rau ptr el ca se vede ca e un baiat bun pacat ca nu a stiut sa-i de-a zona femeii astea la timpul potriviot acum face puscarie ptr cineva care nici nu merita..... si pacat de copilul ala care era nenascut .......
raspunde »
ionut (2011-04-06 13:22:31)
se mai enerveaza omu da nici sa ai ei viata.nu lua ce nu poti sa dai anapoi. esti un tampit pacat de tine ca esti tanar.acum stai la racoare daca nu ai stiut sa te desparti de ia la timp
raspunde »
Anti (2011-04-06 10:24:47)
Sunt tigani nu romani.Inca o sansa sa rada europa de noi asta cat timp politicienii nostrii refuza iarasi denumirea de TIGAN.
raspunde »
fgm (2011-04-06 09:09:01)
ar trebui executate asemenea jeguri de ,,oameni,,... ce rost mai are sa traiasca asemenea imputiti , tinuti prin inchisori din banii publici ?
raspunde »