marime text:

Un roman a UCIS un italian cu un singur PUMN!

Politia italiana suspecteaza un roman de 15 ani ca a omorat un om dintr-un singur pumn.
Un roman a UCIS un italian cu un singur PUMN!

S-a luat la cearta cu un imigrant chinez, intr-un bar din Vicenza si intre ei ar fi intervenit un localnic de 63 de ani. Adolescentul l-a lovit insa cu toata puterea si chiar daca italianul n-a avut nimic pe moment, a intrat in coma dupa doua zile. Medicii n-au mai putut face nimic pentru el.

Tanarul roman este acum cercetat in libertate, iar politia incearca sa stabileasca daca este vreo legatura dintre pumnul pe care l-a dat si moartea victimei, doua zile mai tarziu.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



alexa (2011-05-21 02:02:29)
ba sergiulik sa-mi bag .... in **** mare de papagal !!!
raspunde »
MIHAI (2011-03-17 16:40:43)
ba sergiule ce **** vb tu acolo esti prost sau esti tampit dute **** de bou
raspunde »
cristina (2011-01-24 13:42:47)
sergiu asta comenteaza mereu si numai aiurea.tu ce ******* mea esti?ungur?f*** you, ***** !
raspunde »
Bucur Alexandru (2011-01-24 00:52:40)
Deși în mod normal nu sunt de acord cu cruzimea și crimele, de data asta fac o excepție. Când vine vorba de împuțiții ăștia de italienii, care în mod accidental (ar zice unii) ne confundă cu țiganii (de parcă ei nu sunt țigani), nu trebuie să arătăm nici un pic de milă! Eu unul am fost foarte indignat de faptul că acel criminal a fost aplaudat și ovaționat (la scena deschisă), când a ucis o româncă nevinovată. Eu însumi era să pățesc ceva similar, după ce un cetățean de origine italiană, nu a mai avut răbdare să stea după cei ce intrau în metrou (asta se întâmpla la începutul acestui an în Paris) și a împins pe cei din fața sa (printre care și eu). Eu aproape că am dat cu capul de bara de sprijin, iar un alt băiat aproape a ajuns să se urce pe un pasager ce stătea jos. Am văzut și o femeie ce a fost lipită de geam din pricina grabei (ca să zic așa) a acestui individ. La acest gest urât am dorit să-i dau o replică verbală, dar tot ce a făcut acesta a fost să se uite urât la mine și presupun că ma și înjurat (pe italiană, limbă pe care nu o stăpânesc). L-am întrebat de unde provine și mi-a spus că de de origine din Napoli, iar felul plin de dispreț cu care mi-a răspuns, m-a făcut să doresc să-l lovesc cu pumnul în bărbie. Deci dacă și italienii sunt civilizați, apoi noi românii suntem în fruntea Europei...
raspunde »
andrei (2011-01-23 18:22:38)
Dai in mm de macaronari ..foarte bine ia facut !
raspunde »