marime text:

Un rocker scapat de sub control - si-a ucis bunicii, le-a filmat cadavrele si a dat foc la casa!

Un fan al formatiei Slipknot a ingrozit orasul american Midwest City dupa ce i-a ucis cu brutalitate pe bunicii care l-au crescut.
Un rocker scapat de sub control - si-a ucis bunicii, le-a filmat cadavrele si a dat foc la casa!

La fata locului au fost gasite un 'desen demonic', note personale, un glont, patru cutite, un pumnal si un CD Slipknot.

Tanarul in varsta de 17 ani si-a injunghiat bunicii, a filmat apoi cadavrele acestora, inainte sa dea foc casei. In mod ingrozitor, cadavrele au fost gasite cu arma crimei infipta in ochi. Baiatul a filmat cadavrele cu telefonul mobil si din cate se pare pe inregistrare se aude si vocea sa.

Motivul crimei inca nu este cunoscut.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Adi (2011-06-04 22:16:00)
Ala era manelist undercover saraciilor!
raspunde »
Vlad P (2011-05-01 22:16:40)
Eu inca nu prea am vazut rockeri criminali sau violenti la stirile romanesti... doar manelisti. Ce relevanta are ca asculta Slipknot? Tocmai, te descarci ascultand muzica asta, eu vad mult mai mare violenta de la stia care ascutla de femei, bani si moarte la dusmani.
raspunde »
Odryne (2011-04-24 02:27:43)
frate care ***** e problema voastra cu rockerii?
raspunde »
vasistein (2011-04-04 09:49:06)
pffff ce titlu...adica insinuati ca rockerii ar trebui tinuti sub control ?!?!?! ca si cum rockerii r fi o gloata de talhari...cunosc multi rockeri/ metalisti de treaba cu respect pentru parintii lor... in schimba am vazut manelisti care bat batrani pe strada, care pun cutitu la gat, care nu au nici un pic de respect pentru nimeni si cer respect cu forta...PROST TITLU, prost abordata stirea...
raspunde »
sergyuu (2011-04-03 14:31:20)
in general rockerii sunt antisociali si violenti datorita muzicii de ***** pe care o asculta!
raspunde »
terorist (2011-04-01 20:57:22)
nu cred ca era rocker...eu cred ca in secret asculta manele
raspunde »
iulaindrei (2011-04-01 17:11:14)
foarte idiot cel care a scris aritcolul, ce titlu de ***** e asta, ~un rocker~ , el nu e om , adica daca era ucis de un manelist sau de un cluber trebuia schimbat titlul, pff nu mai pot de nervi , cat de prost sa fii sa scrii asta, e ca si cum ai zice ca rockerii sunt in general criminali si batausi si mnah un prost strica imaginea unui stil de muzica . boule!
raspunde »