marime text:

Un profesor ii da un cap in gura unui elev! VIDEO INCREDIBIL

Caz absolut fabulos in Ungaria: un profesor de istorie, suspendat dupa ce a fost filmat lovindu-si un elev cu capul in gura, urmeaza sa fie repus in functie, dupa ce a fost sustinut chiar de parintii baiatului.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Attila Domotor (42 de ani) si-a iesit din minti cand a vazut ca elevul il intrerupe in mod repetat. Dupa ce imaginile au ajuns pe internet, dascalul a fost suspendat, insa se va intoarce la cursuri, pentru ca sustinatorii, printre care si parintii baiatului agresat, au organizat o demonstratie de sustinere.

"Fiul nostru ne-a creat o gramada de probleme. In sfarsit, cineva i-a aratat ca nu este buricul Pamantului", a declarat tatal elevului.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



tare (2011-02-03 15:09:30)
super ! asa sa ii puna la respect
raspunde »
...223 (2011-02-03 14:36:23)
bun domnu prof....esti tare punte'i la punct
raspunde »
Spermeus (2011-02-03 14:31:45)
Ce profesor prost fu.Tu-l in gura !
raspunde »
Justitiarul (2011-02-03 13:44:22)
We handicapatule , ce **** -n *** imi copiezi numele we javrament dracos ce esti daca te prind iti rup picioarele .Papagal obosit ce esti ******* eu pe muianu tau de retard
raspunde »
Valentina Meyer (2011-02-03 13:36:30)
Interesant articol. Ca profesor va pot spune ca sunt indignata de comportamentul unor elevi, dar din experienta am invatat ca acest comportament se datoreaza in cele mai multe cazuri parintilor pentru lipsa de educatie oferita. Multi adolescenti nu stiu ce inseamna respectul, noi ca dascali le oferim educatie intelectuala, dar parintii sunt cei reponsabili pentru educatia lor sociala. Nu incurajez acest comportament, nici cel al profesorului nici cel al elevului, tot ce pot spune este ca daca incidentul s-ar fi petrecut in Germania unde locuiesc, acel profesor ar fi avut un dosar penal.
raspunde »
Anti (2011-02-03 13:27:52)
Felicitari profesorului si parintilor in aceasi timp.Iar pentru stefan ,ar fi timpul sa te duci la scoala,vezi ca ai ramas in stadiu de embrion handicapat.Ma uimeste faptul ca ai ajuns la ovul fiind in concurenta cu 1000000de confrati
raspunde »
dan (2011-02-03 13:27:20)
Lasati-o incolo, ca si unii elevi sunt niste "diavoli" Le spui frumos sa incetezei ei mai rau......Daca nu ne putem intelege ca oameni....... Dar sunt si profesori ciudati in scolile lumii, asta e clar........
raspunde »
Justitiarul (2011-02-03 12:56:13)
Foarte bine a facut profesorul. Si foarte bine au facut si parintii elevului. Nu este normala bataia dar nici impertinenta unor needucati care se cred inceputul si sfarsitul omenirii. Numai cand ii vezi in tramvai sau metrou si iti vine sa ii bati pana obosesti...
raspunde »
Me (2011-02-03 12:44:53)
Un profesor n-are voie sa dea intr-un elev. Sunt si alte metode de pedepsire.
raspunde »
Dan (2011-02-03 12:40:01)
stefan, la cat esti de analfabet, s-ar putea sa ratezi capul in gura al unui profesor, pentru ca nu prea dai pe la scoala, analfabetule. Bravo prof'ului.
raspunde »