marime text:

Un profesor ii da un cap in gura unui elev! VIDEO INCREDIBIL

Caz absolut fabulos in Ungaria: un profesor de istorie, suspendat dupa ce a fost filmat lovindu-si un elev cu capul in gura, urmeaza sa fie repus in functie, dupa ce a fost sustinut chiar de parintii baiatului.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Attila Domotor (42 de ani) si-a iesit din minti cand a vazut ca elevul il intrerupe in mod repetat. Dupa ce imaginile au ajuns pe internet, dascalul a fost suspendat, insa se va intoarce la cursuri, pentru ca sustinatorii, printre care si parintii baiatului agresat, au organizat o demonstratie de sustinere.

"Fiul nostru ne-a creat o gramada de probleme. In sfarsit, cineva i-a aratat ca nu este buricul Pamantului", a declarat tatal elevului.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Anonim (2011-02-03 22:10:30)
DU-te naibii Ion,nenoricit ce esti!Cum adica sa le dai cu bata in cap ma?Judeca de 2 ori inainte sa spui ceva,de unde stii tu ca era indisciplinat sau alte lucruri de genu asta??Sunt alte metode pt. elevii indisciplinati,nu bataia.Nici nu mai stiu de ce il pun in functie.Credeam ca si ungurii sunt mai civilizati ca noi :|
raspunde »
Alex (2011-02-03 22:10:10)
***** natia lui :))) daca e smecher sa-mi dea mie un cap in gura -.- ce perversa ii dadeam .
raspunde »
Marius (2011-02-03 21:17:39)
elevul e elev...nu se da in el. Sunt alte metode nu trebuie sa il atingi..
raspunde »
Ion (2011-02-03 21:13:25)
Datile cu bota de basebol in cap la elevi indisciplinati.
raspunde »
jim (2011-02-03 20:58:28)
Foarte bine a procedat profesorul. Elevii in ziua de azi sunt cam nesimtiti.
raspunde »
loool (2011-02-03 20:18:37)
a si inca ceva ,citind comentariile am observat multi oameni frustrati din timpul scolii pe aici....pai de cand promovam violenta bai?? voi probabil erati aia de invatati toata ziua ,ati terminat cu 10 pe linie tot iar acum spalati wc-uri :)))) oameni frustrati ce sunteti ! Cum sa-i dea cu capu in gura?? Ii trecea note proaste ,il lasa corigent /repetent daca merita si gata . Daca bou ala cadea pe jos si dadea coltu?? era bine?? Cum sa zici ca i-a dat bine cu capu in gura....vai de viata voastra
raspunde »
hmmm (2011-02-03 20:14:44)
imi iubesc parintii dar daca ar face asa ceva i-as asasina ...sincer mi se pare stupid...ba boule oricat de tampit ar fi copilul tau ,e al TAU cum sa protestezi impotriva lui...daca nu stii sa`l educi du-te tu ***** ! Cum ma sa te tradeze familia...ii impuscam !
raspunde »
ufo (2011-02-03 20:13:31)
bravo lui...ia auzi, de cand comenteaza elevul la profesor??
raspunde »