marime text:

Un profesor ii da un cap in gura unui elev! VIDEO INCREDIBIL

Caz absolut fabulos in Ungaria: un profesor de istorie, suspendat dupa ce a fost filmat lovindu-si un elev cu capul in gura, urmeaza sa fie repus in functie, dupa ce a fost sustinut chiar de parintii baiatului.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Attila Domotor (42 de ani) si-a iesit din minti cand a vazut ca elevul il intrerupe in mod repetat. Dupa ce imaginile au ajuns pe internet, dascalul a fost suspendat, insa se va intoarce la cursuri, pentru ca sustinatorii, printre care si parintii baiatului agresat, au organizat o demonstratie de sustinere.

"Fiul nostru ne-a creat o gramada de probleme. In sfarsit, cineva i-a aratat ca nu este buricul Pamantului", a declarat tatal elevului.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



jenat (2011-02-04 16:41:26)
o sa iasa profu din scolo ajunge profu la spital direct:)))
raspunde »
Sacalu-Brasov (2011-02-04 13:24:41)
Sunt curios de la ce s-or fi luat. Sa fie din pricina istoriei false pe care le-o preda ungurul? :))
raspunde »
mos ene (2011-02-04 10:07:54)
Anonim ..ai merita si u un cap in freza:)))
raspunde »
Luciz (2011-02-04 07:32:17)
Ideea e urmatoarea..dupa cum se vede pe prof pare ca acel elev nu ca era indisciplinat, dar si il jignise sau ii radea in fata..si chiar inainte sa ii dea un cap in gura uitati-va atent la elev..are pozitia de a-l ataca pe profesor. Nu a procedat corect profesorul, dar elevul a meritat-o.. si merita si cateva picioare in fund asa...sa nu mai poata sa se cace 2-3 luni
raspunde »
Ion (2011-02-04 04:20:27)
Dute naiba tu anonim nenorocit ce esti.
raspunde »
Ionut (2011-02-04 03:55:39)
Bravo profului ca i-a aratat mucosului ce se intampla cand isi bate joc de ora lui. Isi cam fac de cap tinerii din zilele astea.
raspunde »