marime text:

Un profesor ii da un cap in gura unui elev! VIDEO INCREDIBIL

Caz absolut fabulos in Ungaria: un profesor de istorie, suspendat dupa ce a fost filmat lovindu-si un elev cu capul in gura, urmeaza sa fie repus in functie, dupa ce a fost sustinut chiar de parintii baiatului.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Attila Domotor (42 de ani) si-a iesit din minti cand a vazut ca elevul il intrerupe in mod repetat. Dupa ce imaginile au ajuns pe internet, dascalul a fost suspendat, insa se va intoarce la cursuri, pentru ca sustinatorii, printre care si parintii baiatului agresat, au organizat o demonstratie de sustinere.

"Fiul nostru ne-a creat o gramada de probleme. In sfarsit, cineva i-a aratat ca nu este buricul Pamantului", a declarat tatal elevului.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Eva (2011-02-05 23:14:10)
,,Profesor BATUT MAR in fata clasei, de o eleva de 13 ani! VEZI VIDEO! Un cadru didactic din Australia a fost luat la pumni, tras de par si lovit cu un cos de gunoi, in timpul orei. Autorul agresiunii este o eleva de 13 ani, iar lectia de violenta a fost filmata cu telefonul mobil de unul dintre colegii adolescentei.,, ....Va recomand filmuletul la cei care condamnati rpofesorii, Deci daca nu riposteaza sunt pampalai, daca riposteaza sunt agresivi,nu? deci oricum profesorul e de vina.V adoresc la toti care tineti cu astfel de elevi sa o patiti pe pielea voastra .
raspunde »
Eva (2011-02-05 22:45:43)
Cei care au predat in scoli din astea cu elevi problema stiu ca la astia nu obtii nimic prin metodele de disciplina indicate de psihologi .La astia nu le pasa nici de note nici de absente, nici de exmatriculari, pur si simplu nu poti scapa de ei. Si iti strica orele,iti petreci ora facand disciplina , iar cei care ar vrea sa invete ceva in clasa raman in urma din cauza astora. Asa ca nu mai vorbiti in necunostinta de cauza , cei care nu ati predat in viata voastra , Elevii astia sunt o problema deja in bancile scolii ,viitorii delicventi in societate,care o sa va omoare copii daca asa le vine lor sa faca.
raspunde »
k (2011-02-05 21:02:07)
foarte bine i-a facut,aveam si eu in clasa un prost din asta care strica toate orele,injura profesorii in clasa,ii ameninta ca ii bate,ba chiar a si scuipat un profesor,vorbea singur in ore cu voce tare,el se credea smecher dar era prostul clasei,statea toate orele cu castile in urechi ascultand manele,mai si facea gesturi de tigan prost,asta a fost acum 6 ani cand eram la liceu,nu prea am mai auzit de el dupa ce am terminat liceul,inca odata bine i-a facut,asa ar trebui sa procedeze si profesorii nostri cu asemenea specimene,credeti-ma sunt destule si in romania.
raspunde »
Drowning (2011-02-05 20:55:35)
eu unu zic ca profesorul e cel care a action corect......
raspunde »
cineva (2011-02-05 20:43:30)
ala nu era un elev era un animal un magar ala peste 2 ani iti da in cap isi omoara parintiintreaba pe aitai parinti cum venea profesoru cu nuiaua si o rupea pe copii profeso respectiv nu are nici o vina el preda dece sa nu invete o clasa pentru un ce ?
raspunde »
catalina (2011-02-05 20:34:05)
Cine lasa asemenea profesori sa predea?ar trebui eventual angajati la circ,sa-si dea capul de oglinzi..daca-mi facea mie asta,ii trageam eu numai capete-n gura...cine nu respecta nu merita altceva mai mult!.ah
raspunde »
Costy71 (2011-02-05 18:48:15)
cred ca trebuia pedepsit ceva mai aspru. nu te mai poti intelege cu ei. sunt numai tupeisti si drogati(etnobotanice)
raspunde »
Sergiu (2011-02-05 18:33:03)
bai oameni buni ce e cu voi? suntem in jungla? exista masuri pentru indisciplina nu trebuie sa se apeleze la violenta chiar daca sa spune ca profesorul are dreptate!
raspunde »
dannyx06 (2011-02-05 18:31:36)
subscriu la ce a zis marius...
raspunde »
x (2011-02-05 17:54:03)
daca nu i-a taiat gatu la spanzuratu ala de copchil tot degeaba. bine-nteles ca analfabetii tarii ma vor critica.
raspunde »