marime text:

Un politist umple de sange un suspect, desi n-a opus rezistenta! VEZI VIDEO

Concedierea si chiar inchisoarea sunt pedepsele pe care le risca un politist din Canada, dupa ce a fost filmat lovind cu salbaticie un barbat, desi acesta n-a schitat nici macar un gest violent.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Victima agresiunii coboara dintr-o camioneta si ingenuncheaza. Acela este momentul cand unul dintre politisti il loveste cu piciorul in gura, lasandu-l intr-o balta de sange. Omul a suferit un traumatism cranian in urma loviturii.

Omul legii este anchetat pentru forta excesiva si risca nu doar sa-si piarda slujba, ci chiar sa ajunga dupa gratii.

 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



hmm (2011-01-27 19:48:37)
http://*****/story_print.html?id=4087205&sponsor= ^ articolul detaliat.
raspunde »
cris (2011-01-27 19:42:36)
se aude clar in filmulet cum zice politistul ca a intervenit pentru ca tipul ar fi intrat intr-un magazin cu pusca, ar fi indreptat-o catre cineva si posibil sa fi tras cateva focuri...va ****** pe voi cu comentariile astea :) romani de romani :) hai sa traim!
raspunde »
canadian (2011-01-27 19:35:15)
"...shotgun in the truck"...nu mai vorbiti aiurea ca stie politistul ala despre ce e vorba si dupa cum pare este "plain-cloathes officer" adica sub acoperire...astia numai cu gruparile mafiote si de droguri se ocupa...sa nu mai zic ca la stiri n-am vazut asa ceva iar eu traiesc in Toronto...articol banal!
raspunde »
ACAB (2011-01-24 19:25:45)
@mario644: tu esti usor retardat? adica tu zici ca ar trebui sa ii stiu de frica unui neica nimeni care a ajuns gabor ca tacsu e stiu eu ce inspector prin politie sau ca a dat eu stiu cata spaga. Gaborii sunt niste scursuri, fac mereu abuz de putere si bineinteles ca nu merita nici cel mai mic respect. De fiecare data cand am avut nevoie de ei nu ii gaseam niciodata si daca mergeam pur si simplu pe strada la ora 1:00 AM, ma opreau aiurea ca sa ma identifice. All cops are bastards!
raspunde »
mario644 (2011-01-14 18:54:00)
Mai dati-va ma in ***...asa trebuie ...sa stie lumea politia de frica...d-aia au ajuns infractorii sa ne conduca...si la noi la fel..sa-i calce pe cap...sa tremure ca pe vremea lui ceausescu ..cand trecea un politist pe langa tine te dadeai 2 metri mai la stanga....
raspunde »
abuz de putere! (2011-01-11 19:00:34)
mesajul tau
raspunde »
Tudor (2011-01-11 11:11:43)
@hdany - uitandu-ma la felul in care scrii, imi dau seama de ce ai parerea asta ... traiasca manelele !!!! :))
raspunde »
Ervas (2011-01-11 08:36:19)
Politistul ala trebuia sa vina in Romania :))
raspunde »