marime text:

Un obsedat sexual se satisface in public cu un manechin din plastic/ VEZI VIDEO

Un barbat din Rusia, baut si incins, a fost filmat intr-o ipostaza umilitoare pentru orice barbat. Individul si-a satisfacut poftele sexuale cu un manechin din plastic scos in fata unui magazin.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Barbatul a pipait manechinul sperand ca va obtine o reactie... Cand a vazut ca "partenera" nu-i raspunde, a devenit mai brutal si in final a dezmembrat manechinul.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



bogdan (2012-11-18 19:51:21)
Şi copiii cumau ieşit, cu silicoane?
raspunde »
cucule esti ******** (2012-03-05 05:29:00)
cucule esti apnarama,u cu mamicuta ta sunteti facke,nu suport ma toti nespalati doar asta auzi fake,au invatat si ei un cuvant in engleza,manechinul nu era din plastic!,da din ce mamicuta ta era?din carne si oase?vai cati prosti
raspunde »
cristi (2011-06-30 00:10:29)
cum drq sa nu fie din plastic manechinu,o data ce ia cazut mana :))
raspunde »
cucu (2011-06-26 17:30:00)
e fake manechinul nu era de plastic:))))
raspunde »