marime text:

Un nesimtit isi parcheaza Porsche-ul in statia de autobuz si isi ia ramas bun de la el! VIDEO

Cam cat tupeu sa ai sa iti parchezi masina de fite in mijlocul unei statii de autobuz? Evident mult, dar daca ai ghinion, dai peste un sofer de autobuz care isi face loc cu forta.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Un sofer din Londra a invatat pe pielea din interiorul Porsche-ului sau ca nu e bine sa te pui cu un sofer suparat de autobuz. Pentru ca daca ii blochezi accesul in statie, risti sa se urce cu totul peste masina ta de multe zeci de mii de dolari.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



@Drole (2011-06-28 23:12:05)
Mai ''bulangiule'' DA!!! se circula invers ...dar tot in statie a fost parcat.....doar ca nu la lovit autobuzu care trebuie :)) dar im mm asa ii tre fgm de bogatan
raspunde »
dorel (2011-02-26 18:19:42)
reportaj de doi lei e normal in Romania se poate,pai in anglia se circula invers si apoi masina nu a fost parcata in statie mai bulangiule
raspunde »
hai_si_eu (2011-02-01 13:25:36)
soferu' ala este de fapt o blonda, tinant cont ca volanul este pe dreapta....
raspunde »
Narcis (2011-01-17 21:18:15)
Ce si-a luat ramas bun de la el ma esti tampit ?? La cat de colosal a fost impactul, cu 10 000 - 20 000 euro si-l face ca nou . Au zi si- a luat ramas bun de la el :))
raspunde »
ceausescu (2011-01-13 08:07:43)
Un sofer de autobuz adevarat, nota zece
raspunde »
crs (2010-11-12 00:38:13)
foarte bine ))
raspunde »
@lf (2010-10-23 23:16:03)
vanghelie,lasane cu goagalu tau:P
raspunde »
dan (2010-08-03 11:49:30)
ha ha,,respect pentru soferul de autobuz,da ce naiba parcheaza ala fix in statie,tufei masina si gata:)
raspunde »
Pasageru' de pe scaunul din stanga (2010-08-02 18:43:58)
E greu cu cautarea pe goagal... Asa ca mai bine inventezi din capul tau de jurnalist ca intamplarea s-a petrecut in Texas unde stii tu sigur ca masinile au volanul pe partea dreapta!!!
raspunde »