marime text:

Un lunetist jos palaria! Bandit impuscat in cap, in Brazilia! IMAGINI SOCANTE

Politistii din Brazilia nu glumesc atunci cand este vorba de cazuri in care cineva ia ostatici. Dovada o filmare realizata de un cameraman amator, postata pe internet, in care un tanar este impuscat mortal de un lunetist, dupa ce a facut greseala sa ia ostatica o femeie.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Un politist l-a vazut pe tanar furand o masina si a plecat in urmarirea lui. Dupa ce a abandonat autoturismul, hotul a luat ostatica o femeie, tinand in mana o grenada.

Dupa doua ore de tensiune, banditul a fost impuscat in cap de un lunetist al politiei, aflat la 50 de metri distanta.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Counter terrorist win (2011-09-28 17:27:47)
Ba, ala de la CT nu avea AWP, avea sniper automat; il cumperi cu tastele 4 -6 , da i-a dat headshot direct, de aia l-a pus jos asa de repede. Tero vroia sa ucida ostatecii si de aia a primit ban permanent de la admin :)))
raspunde »
antiprosti (2011-06-21 11:06:47)
@Florin: da mah si io-s lunetist...numa' cu AWP ma joc in CS...ca si tine dealtfel @Dorin: tu in ce domeniu lucrezi? COD sau DOD? Ofofofof numai boti de counter strike care isi dau cu parerea pe aici. L-a omorat pt ca asa au fost ordinele.punct. Cu ce, cum, ce distanta...NU MAI CONTEAZA!!! Si-a facut datoria si a indeplinit ordinul superiorului.
raspunde »
chriss (2011-05-31 15:38:49)
mergeti in brazilia si o sa va convingeti de ce politia foloseste asa de usor armamentul din dotare!! faceti o tura prin favellas din rio!! o sa schimbati ideile dupa ce un pusti de 13 ani iti baga pistolul in gura pt 10 dolari!! ciao
raspunde »
SAKALu (2011-04-30 01:09:29)
Rasistule,da awp-ul sa il deprind pe fraier...poc.....MMMMMMMonsterkill
raspunde »
2PAC (2011-03-30 16:13:51)
BAI CE **** MEA FRATILOR O FI EL MAFIOT CU OSTATICA IN MAINILE LUI DAR DE CE RASA MAMII VOASTRE DE CARALII...... AVEAU TOT SPATIUL DIN LUME SA-L IMPUSTE IN MANA CU PRICINA......DAR NU EI IS PIZDOSHI AU JUCAT PREA MULT COUNTER STRIKE SI AU CONFUNDAT JOCUL CU REALITATEA........PS IN *** NU MERITA UN GLONT IN CAP
raspunde »
Mihai (2011-03-25 14:33:43)
bun lunetistu
raspunde »
George (2011-03-15 19:44:52)
CS in realitate
raspunde »
Crite141 (2011-03-08 00:23:46)
misto...@ omule lunetistii nu folosesc gloante pentru pistoale sau smg-uri, folosesc gloante de calibru mare, ala te perforeaza la propriu,aici nu e call of duty...
raspunde »
سرية (2011-01-27 01:30:50)
bai da rai mai sunt politaii astia BRAZILIENI .mmmdaahhhh....asa ar trebui si in ROMANIKA asta prost crescuta ...........sa impuste la eii pe capete care fac numai dracii si alte minunii...........
raspunde »
cs1.6 (2011-01-22 19:08:12)
waw, ce headshot i-a tras la tero,cred ca era codat bine!
raspunde »