marime text:

Un glumet se "prajeste" la cateva zeci de mii de volti! VIDEO HORROR

In India, calatoriile deasupra vagoanelor de tren sunt ceva obisnuit, astfel ca ai crede ca oamenii sunt constienti de pericolul reprezentat de liniile de inalta tensiune. Nu a fost cazul pentru un barbat cocotat pe o garnitura, care a invatat aceasta lectie cu pretul vietii.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Omul se comporta de parca ar fi stapanul vagonului, nepermitandu-le si altora sa se urce. La un moment dat, el se ridica in picioare si face un gest stupid, care i-a fost fatal: a atins cu buna stiinta cablurile electrice. O clipa mai tarziu, s-a transformat intr-o bucata de carne fumeganda.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



dragan (2011-01-30 00:03:25)
Numai puneti lucruri vechi..mai gasiti si voi altceva nou!
raspunde »
pt silvia (2011-01-29 23:57:40)
Macar ardelenii stiu sa scrie si sa vorbeasca,spre deosebire de marea majoritate a bucurestenilor in care te incadrezi si tu!
raspunde »
silvia (2011-01-29 22:39:32)
auzi la ei. ardelenii... va coaceti in ardeal si va spargeti pe la facultati prin bucuresti :D cand ati ajuns in zona sareati linia de tranvai sa nu va curenteze :D
raspunde »
alex (2011-01-29 21:16:51)
Nu roamanii din ardeal au ce au cu moldovenii, bozgorii , lor li-i ciuda. In al 2-lea razbel moldovenii le-o dat multa *ue pe front . Cine credeti voi ca o eliberat ardealul?
raspunde »
cipi (2011-01-29 21:05:26)
doreleeeee!!!
raspunde »
stresss (2011-01-29 19:55:30)
sa ne suji belitele ady...tuturor moldovenilor...ardelean retardat
raspunde »
Gigi (2011-01-29 19:54:28)
Ce si-a luat-o Dorel....
raspunde »
aoe (2011-01-29 19:54:20)
ady ai ceva cu moldovenii si eu nu stiu?
raspunde »
ady (2011-01-29 19:12:19)
asa veneau moldoveni in ardeal si cand era o sarma striga unu ''SARMA'' si se lasau toti jos
raspunde »
lucian (2011-01-29 19:10:10)
vai de capul vostru sunteti...v-ati apucat sa urcati video de cand s-a inventat internetul si sa inventati stiri SA VA FIE RUSINE!
raspunde »