marime text:

Un glumet se "prajeste" la cateva zeci de mii de volti! VIDEO HORROR

In India, calatoriile deasupra vagoanelor de tren sunt ceva obisnuit, astfel ca ai crede ca oamenii sunt constienti de pericolul reprezentat de liniile de inalta tensiune. Nu a fost cazul pentru un barbat cocotat pe o garnitura, care a invatat aceasta lectie cu pretul vietii.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Omul se comporta de parca ar fi stapanul vagonului, nepermitandu-le si altora sa se urce. La un moment dat, el se ridica in picioare si face un gest stupid, care i-a fost fatal: a atins cu buna stiinta cablurile electrice. O clipa mai tarziu, s-a transformat intr-o bucata de carne fumeganda.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Kronix (2011-05-24 23:38:57)
Eu stiam video-ul doar sub forma .gif dar e tare dar intrun fel mai macabru sa-ti imaginezi cum trec 30.000 volti prin il in mai putin de-o secunda, socant dar in aceelasi timp un spectacol . :) Incercati sa nu va mai certati de originea fiecaruia , fiecare gradina are uscaturiile ei ca-s moldoveni, olteni, bucuresteni, banateni etc. toti impartim aceeasi tara. :)
raspunde »
Eu (2011-04-05 15:33:54)
Sincer?Mi-e scarba de voi bucurestenilor...care e problema daca suntem din provincie? Pe internet sunteti toti tari in gura dar veniti pana in Bucovina,va asteptam cu mare drag sa va aratam ce inseamna moldovenii..documentati-va putin si aflati lucruri despre Falticeni despre Iasi despre ce au fost si sunt cat despre Bucuresti in afara de faptul ca este cea mai urata si infecta capitala a Europei si faptul ca e infecta vi se datoreaza tot voua jegurilor deci ciocu mic si mai multe fapte ca sunteti 0.
raspunde »
lol ce tareee.....:)) (2011-02-22 17:15:03)
E chiar super filmuletul...chiar daca e vechi.Daca nu va convine,nu va uitati.Ce se rupea tipu in beshini,el era stapanul vagoanelor :))) Cum fumega,ca o halca de carne fripta.
raspunde »
Anti (2011-02-22 13:52:45)
Mai belitilor de moldoveni.De ce nu ramaneti in moldova daca va place asa de mult.Credeti ca degeaba vi se spune pinguini?Va nasteti in sud emigrati catre nord si traiti in colonii.Din cauza voastra suntem in urma toata tara,sunteti lenesi ,hoti , betivani si rusofili.Vorba cantecului trandafiri de la moldova... asa este, pacat ca spinii vin in ardeal.Ardelenii nu mai tinem caiini,este de ajuns sa punem un bilet la poarta...Moldovean in gazda si stiu hotii ca tot ce a fost de furat s a furat.
raspunde »
Pt nasu_petre (2011-01-31 13:08:35)
Sau ar trebui sa puna niste lectii de gramatica, asa special pentru tine: steam ------ stiam red ---- cred saitu ------------ site-ul Invatati sa scrieti si sa vorbiti romaneste, si apoi postati comment-uri pe diverse "saituri":)) Si moldovenii sunt SARME, nu ardelenii.
raspunde »
nasu_petre (2011-01-30 11:33:32)
off dar asta o steam si eu de mult cred k este de 2,3 ani intamplarea,,,,, red k ar trebui sa puna clipuri cu intamplari recente pentru care sa se merite sa intri pe saitu asta,,
raspunde »
X_X. BA ADY.....sa sti k ai dreptate...=))) (2011-01-30 11:16:43)
Ba SARMA!! =))=))=))=))=)) poate moldoveni ce au ajuns prin ardeal in acest mod,,cand vad acuma mesajul o sa sara pe burta =)))=))=))=))
raspunde »
pt silviu (2011-01-30 10:39:07)
Sa mora **** cai asa analfabetule
raspunde »
mihai (2011-01-30 07:25:45)
are vreo 4 ani filmuletul.
raspunde »