marime text:

Un DEMENT, fiu de diplomat, isi bate cainele cu salbaticie pentru ca a avut o zi proasta! VEZI VIDEO

Daca ar fi savarsit fapta in tara lui de origine, Tunisia, nu ar fi trebuit sa dea socoteala nimanui. Numai ca fiul de diplomat locuieste acum la Londra si totul s-a intamplat in fata hotelului in care locuieste.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Mohammed Abou-Sabaa, fiul unui diplomat din Tunisia, a fost surprins de camerele de supraveghere instalate in fata hotelului maltratandu-si Labradorul.

Avea sa se scuze ulterior spunand ca a avut o zi foarte proasta si a simtit nevoia sa-si descarce nervii.

Tatal sau a facut presiuni ca el sa nu fie anchetat pentru violenta impotriva cainelui, dar autoritatile londoneze nu au cedat. 

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



BeLL (2011-11-30 14:11:34)
ba jigodie te-a facut **** bou! bagamias p*** in tn si in tactu ala diplomat ,bou drq care esti i-ate ba fraiere de bute , maywater nu de un caine prostu drq
raspunde »
Clau (2011-08-01 17:25:02)
dute sa ne bagam **** in gura la maicata si la taicato ala diplomat si sa facem toata tara pishu pe florile de pe mormantu tau!de ti'ar lua catzelu' ala beregata in somn bagamias **** in bafta ta!mizerie!
raspunde »
Sad (2011-07-21 22:14:37)
doamne ce ***** bagamias **** in gura lui daca ar fi in fata mea l-as bate da iar sari muci pe pereti...
raspunde »
Dimplomatu dreaqu (2011-06-02 19:32:59)
Sa ii iau morti in **** si inca na-m terminat osa le bag **** in gura imi **** la misto?sa ii belesc in gura cu **** calului si sa le belsesc morti
raspunde »
Lion (2011-02-02 22:48:35)
luat bagat intr-o masina batut legat de copaci si lasat akolo ***** mama masii de arab spurkat
raspunde »
geo (2011-01-16 00:27:03)
labarule care esti de cioban cu branza la sub-brat.Asa sa faci cu ma-ta si cu tot neamul tau care spun ca esti om!! gunoiule
raspunde »
Omu si Libelula (2011-01-14 19:14:40)
de ar arde in cel mai cumplit mod cu putinta...sa i se lipeasca hainele de el... nenorocitul
raspunde »
luci (2010-12-10 22:52:22)
la ce te poti astepta de la o cioara ordinara? Tziganoii astia refulati sunt ,,valabili,, doar la gramada dar fetite in general si profita de acel biet caine pt. ca el a avut o zi proasta...ai bagami-as ***** in ma.ta si in Tunisia m.atii ai vedea tu cu adevarat ce ar insemna o zi proasta daca te-as intalni...te-ar hrani m.ata aia oligofrena care te-a fata cu paiul ceva timp...av.ort ratat ce esti !
raspunde »
mihai (2010-12-10 22:48:10)
PAI DA F**** M**** M**** DE ***** SA TE IEI DEC CINEVA PE MASURA TA ! CUM INDRAZNESTI SA DAI INTRUN CAINE?! ESTI DUS CU CAPUL! PUSCARIE MERITA!
raspunde »
neke (2010-12-10 22:43:16)
Da-l in mm asa sa ii ajute si lui D-zeu dupa fapta si rasplata...bietul animal...si eu am 2 caini acasa dar pt mine fac parte din famile!
raspunde »