marime text:

Un criminal cu un cutit ucide doi politisti cu AK47 IN DIRECT la TV! VIDEO

Imagini ingrozitoare au fost filmate in Nicaragua, acolo unde un barbat inarmat doar cu un cutit a reusit sa ucida doi politisti mult mai bine inzestrati ca el.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



S-a intamplat in Nicaragua, la Chontales, iar intreaga scena a fost filmata de operatorul unei televiziuni. Barbatul vinovat si-a iesit pur si simplu din minti in timpul unui interviu si a inceput o lupta de gherila cu politistii. Desi inarmati cu cate o mitraliera AK47, doi politisti au fost injunghiati mortal. Responsabilul de crima a fost si el ucis.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



/onestab (2011-09-28 17:57:59)
De-aia au americanii termenul de "suicide by cop"... Nu au fost pregatiti politistii. Pacat de ei ( daca intr-adevar au murit... )
raspunde »
becop (2011-06-23 01:30:58)
( scuzati-ma la partea cu " [...] stai asa domnilor politisti [...] ", am vrut sa spun " stati asa... " sau " tineti-o tot asa "... )
raspunde »
becop (2011-06-23 01:21:35)
il puteau somatiza macar cu cateva focuri in aer! sau au interzictie sa traga? nu ii inteleg nici pe politistii romani... am vazut ca oprisera pe cineva care era foarte nervos si sa repezit sa ii bata pe politisti, iar ei nici nu au schitat macar gestul de a pune mana pe pistol... nu spun sa il impuste sau sa il somatizeze cu focuri in aer... dar macar sa puna mana pe el... politistii americani sunt cei mai tari, cei mai buni si cei mai experimentati... ei pun mana pe pistol si daca opresc o batrana... o sa ziceti bine-bine... dar in america sunt legalizate armele si de aia... dar si in romania se mai poarta arme... chiar daca nu sunt legalizate! nu strica sa pui mana pe pistol si sa schiteti un gest macar... stai asa domnilor politisti, sa ajungeti la stiri: " POLITISTI BATUTI / OMORATI "... !!! vi se dau degeaba bastoanele si pistoalele... ca nu faceti nimic cu ele... doar sa va vada fetele pe strada si sa zica: " - Vaiii!!! uite-l pe politistul ala ce tanar si frumos e! Ia uite! are si pistol!!!
raspunde »
jimi (2011-04-03 03:25:21)
ii dadeam un glond in dinti cum a miscat..din moment ce are arma si nu sta jos..politisti prosti
raspunde »
mario (2011-03-07 14:06:34)
ptr GIGI ! sper ca si tatal tau si mama ta sa moara la fel cum au murit politistii aia 2 iar tu ars la **** de toata jilava ....... cat despre sora-ta ce sa zic LA TURCI *** de jegos ambulant !
raspunde »
crs (2011-02-05 15:29:26)
ce naibi politisti sunt aia cu ak47 in mana sta sa bage ala cutitu in iei (((((((
raspunde »
c0smin (2011-02-04 23:52:50)
politia...foarte proasta ....primul politist a gresit imens ..si a platit (prea mult din pacate) trebuia impuscat in picior ceva de la distanta si apoi dezarmat si adrian are dreptate ;)
raspunde »
adrian (2011-01-25 17:26:39)
nus de acord cu asa ceva dati numai omoruri si crime sunt copii care se uite la asa ceva o sa faca la fel
raspunde »
emiliano222 (2011-01-20 15:03:03)
alta dezinformare:2 politisti ucisi scrie chiar in bara galbena de jos ca bilantul tragediei a fost un politist mort si doi raniti
raspunde »
io (2011-01-19 16:21:14)
Nu pot sa inteleg cum poti sa mori cu AK47 in mana, indiferent de legi... Sper ca dobitocul ala s-a chinuit mult si bine cu mainile prinse la spate. gigi, retardatii ca tine care nu stiu de lege merita sa putrezeasca toata viata in puscarie, sau la munca silnica. Sper sa ai bafta asta!
raspunde »