marime text:

Un cretin se crede ninja si da foc la doua petarde aflate IN NAS! VIDEO SOCANT

NU INCERCATI ASA CEVA! De o prostie rara a dat dovada un barbat care a postat pe internet un clip absolut socant: omul are cate o petarda in fiecare nara si, credeti sau nu, le da foc de bunavoie.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Probabil ca a regretat amarnic gestul, dupa ce petardele au explodat, insa era mult prea tarziu.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



eooo (2011-06-17 23:50:08)
alea din nas nu erau petarzi acel fitil intradevar a ars dar mai era o persoana cu el si a aprins alte petarzi in spatele camerei si sa auzit pocnitura ...dak era adevarat putea sa ne arate nasul dupa explozia petarzilor dar nu a facut pentru ca vam explicat sus de ce
raspunde »
Alex.Cucu (2011-06-12 21:49:20)
:)))) hahaahaahaa WTF ..Auzi ma baiete..daca citesti mesaju terog eu mai fa odata da de data asta bagati o artifica i *** 2 betisoare denalea de scantei in si umpleti gura cu petarzi ....:)) daca faci asta esti fel mai bun ... P.S daca faci nu uita baga si tu pe net .. no sa ne radem :)) promit hahahaahah ups am facuto deja .. Cum *** sa fi asa de prost ...ee o crezut ca prostie nu doare .. :)) uite ca akm il doare .. si inca cum :)))
raspunde »
cLeriQue (2011-06-10 00:05:07)
Pai si-a bagat 2 sa echilibreze situatia :)) mai trebuiau 2 in urechi , una in gura si una in *** si intra in cartea recordurilor drept "cel mai prost dintre pamanteni".
raspunde »
. . . . . . . . . .. . .. . .. (2011-05-01 19:10:17)
e fake:| e facut in photoshop:| e tare:-bd:))
raspunde »
maria (2011-05-01 16:08:10)
pffff...,"inteligentza pe pamant este o constanta,prostia este infinita " iar mama prostilor e mereu gravida si asta e cu certitudine tatal tuturor cretinilor.
raspunde »
Just me (2011-04-30 20:46:50)
Fratilor, este ditai fake-ul, daca stati bine sa va uitati. ALa nu e nasul lui, e aplicat peste o masca din neopren. Cunoscatorii stiu despre ce e vorba. Hai pa.
raspunde »
mihai a (2011-04-26 19:44:04)
Prost rau !!! O singura petarda nu ii ajungea, a pus doua !!!! Mai fa odata asa, mai poti !?
raspunde »
sandu.marian (2011-04-24 11:29:05)
20 de minute am ras incontinuu... om mai retardat ca asta nu cred ca exista...
raspunde »
Alex (2011-04-13 17:07:43)
ce tare :)))) mai bine isi baga in fund :)))))))))) sa ii zboare altceva
raspunde »
cristina (2011-04-13 16:32:23)
e bine ca nu i-au zburat creierii tura viitoare o sa o pateasca mai rau om cu cap maine fara ::)))
raspunde »