marime text:

Un caine legat de scuter, fortat sa alerge pana la moarte! IMAGINI SOCANTE

Columbienii socheaza din nou prin cruzimea lor fata de animale. Dupa clipul in care mai multi politisti tortureaza si apoi ucid in chinuri groaznice un caine, o noua filmare de acelasi gen a aparut pe internet.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Un caine este legat de un scuter, care merge cu o viteza destul de mare. Bietul animal nu poate tine pasul si isi da pana la urma ultima suflare. Revoltator este ca nici macar in acel moment barbatul aflat pe scuter nu opreste, ci isi continua drumul nepasator, tarand dupa el trupul cainelui.

Imaginile au ajuns in mainile politistilor, care vor incerca sa-l identifice pe scuterist si sa-l traga la raspundere.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



fcd_danny (2011-06-29 16:59:31)
Nu cadea pe mana mea soferul asta sa ii arat cu ce inseamna chinuiala il legam de masina deschilt si il trageam pe carbuni incinsi *** de JEG !
raspunde »
hhhh (2011-06-17 22:25:29)
gasite-ar **** de lepra nenorocita....te-as fi batut pana la epuizare luate-ar ***** de ne familist
raspunde »
aly (2011-06-10 16:34:09)
futu-i ****** ma-sii de retardat .. ia sa-l legam de o masina si sa-l taram si noi pe el ...
raspunde »
denisa (2011-05-23 15:40:55)
oamenii sunt niste demoni, bai nenorocitilor cum aveti atata tampenie sa faceti asemenea lucruri unui biet animal ? un catel trebuie sa fie cel mai bun prieten al omului iar voi nu stii cum sa va bateti joc de animale, va doresc sa ardeti in iad, sa aveti o viata urata plina de incidente neplacute
raspunde »
Scorpion (2011-05-21 23:50:04)
cum a putut face asa ceva asta ar trebui legat cu un lant de o masina si tarat prin coburi de sticla cum patesc aia din cartelurile de droguri nenorocitii moarte ucigasilor de animale
raspunde »
Stephany (2011-05-11 09:33:24)
Imi doresc sa arzi in focurile iadului, jegule!
raspunde »
Alex (2011-05-10 23:09:35)
Eu sunt sofer de tir ... si credetima singurul lucru care i l-as face acestui individ ar fi sa il leg de bara din spate a remorci si sa il tarasc asa pana in germania si inapoi . MOARTE "ANIMALELOR" CARE SUNT MAI ANIMALE DECAT ORICE ANIMAL !!
raspunde »
Adi tm (2011-05-10 21:47:21)
EU II DADEAM UN BRINCI IN SANT CU SCUTER CU TOT !
raspunde »