marime text:

Un caine legat de scuter, fortat sa alerge pana la moarte! IMAGINI SOCANTE

Columbienii socheaza din nou prin cruzimea lor fata de animale. Dupa clipul in care mai multi politisti tortureaza si apoi ucid in chinuri groaznice un caine, o noua filmare de acelasi gen a aparut pe internet.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Un caine este legat de un scuter, care merge cu o viteza destul de mare. Bietul animal nu poate tine pasul si isi da pana la urma ultima suflare. Revoltator este ca nici macar in acel moment barbatul aflat pe scuter nu opreste, ci isi continua drumul nepasator, tarand dupa el trupul cainelui.

Imaginile au ajuns in mainile politistilor, care vor incerca sa-l identifice pe scuterist si sa-l traga la raspundere.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



anonim (2013-01-22 03:14:20)
bagamias pu.lan mama lui sami bag si toata rasa lui de om jegos...las trage dupa mine legat de masina fu.tui morti si raniti lui sai ***
raspunde »
Alex (2012-06-16 17:09:10)
sa ma ... pe fatza ta de martagol asa iti fac eu ti-e cainele e cel mai bun pt om si tu iti bati joc de el .. sa ma ... pe ****** tai de retartd
raspunde »
anonim (2011-10-10 18:47:13)
ROMANIA e de ***** indiferent ca astea se intampla la COLUMBIENI sau la noi suntem de ***** nu mie rusine sa zic asta mie rusine ca traim in tara asta de nimic eu unu i-asi omora dar le-asi taia gatul cu o panza de bomfaer dar usor nu repede ca sa sufere e mai bine pt animalele astea cu doua picioare
raspunde »
anonim (2011-10-09 21:34:11)
eu i-as face acelasi ar merita cu varf si indesat
raspunde »
mama ta (2011-09-03 10:35:32)
ba naivilor, dumnezeu nu ma *** pe ele animale.
raspunde »
dan (2011-08-23 02:04:09)
sa dea cancerul cu metastaze in el si cand moare sa viseze acel caine
raspunde »
Andrei (2011-08-03 01:13:17)
Pff sunt niste stiri pe aici amuzante unele..Dar pe asta no suport..Iubesc animalele si nu pot sami imaginez cum cineva poate sa faca asa ceva..unii oameni sunt retardati rau de nu pot percepe ce se intampla in jurul lor..ca niste biete fiinte sufera..nu mai zic nik
raspunde »
gd (2011-07-22 14:40:18)
Acelui om i-ar trebui aplicata aceeasi pedeapsa. Daca ar fii o lege in care dai dovada de cruzime fata de animale sa primesti acelasi tratament.(Sa vedem cati ar mai tortura si ucide animale
raspunde »
Monica (2011-07-07 14:30:16)
Nu pot sa inteleg cu rasa umana poate fi atat de cruda...imi este sila si ma intreb, cat ne mai suporta Dumnezeu pe acest pamant?!
raspunde »
annonim (2011-06-30 11:59:18)
Sa iti moara familia de om prost sa te traga cineva dupa un automobil sa vezi cum este.Sa te incercuiasca gadurile si suferina.Sa primesti o amenda ese puinvei fi tu pedepsit odata si odata.
raspunde »