marime text:

Un bebelus merge de-a busilea pe autostrada, printre camioane! IMAGINI TERIFIANTE

Un adevarat miracol. Asa poate fi descrisa, fara nicio exagerare, aventura unui bebelus din Turcia, filmat de camerele de supraveghere instalate pe o autostrada extrem de aglomerata, in timp ce pacalea la fiecare pas moartea.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Scenele uluitoare au fost surprinse in sudul orasului Antalya. Se pare ca mama baietelului l-a lasat pe acesta dormind si nu si-a dat seama ca acesta se trezise. Femeia a fost chemata la politie, pentru explicatii.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



valy_geolea (2010-09-20 00:03:25)
moama ce ******** curata...asa va place sa mintiti ca niste excroci ordinari
raspunde »
BIBI (2010-09-19 22:15:36)
ce aveti mai cu titlul articolului , are dreptate reporterasul e autostrada pentru romania , ptr altii e drum de cartier
raspunde »
unu (2010-09-19 21:14:10)
ce **** ma peste tot vad fake numai ***`uri expertii lui peste ... va daty voi cu parerea si sunteti vai de ****** vostrii
raspunde »
asta e romania (2010-09-19 20:06:04)
numai acuzati sport.ro daca nu stiti despre ce e vb http://*****/international/stiri-externe/turcia-bebelus-surprins-pe-o-autostrada-aglomerata-printre-masini-video-1042537 problema e a noastra sarim cu acuzatii.
raspunde »
Puppi (2010-09-19 18:44:29)
Al dreaqu copil... nu se sperie nici gand ... e Super-bebe :...duva-ti dreaqu :))))) .... fake de-a binelea !
raspunde »
gabi (2010-09-19 13:25:12)
e facatura, se vede clar, e facut in coreldraw
raspunde »
tyty (2010-09-19 10:09:39)
ar fi imposibil daca ar fi adevaratr sa nu opreasca cineva... fake
raspunde »
army (2010-09-19 01:41:49)
**** sport.ro toti sunteti stelisti
raspunde »
lorena (2010-09-18 20:45:21)
se vede ca imaginea ii pe calculator idiotilor :)) va place sa mintiti oameni X(
raspunde »
mihay (2010-09-18 20:18:23)
dava-n p**a mea ca imaginea aia de pe prost.ro e facuta in ps.
raspunde »