marime text:

Un barbat sare in gol de pe o cladire cu zece etaje! IMAGINI SOCANTE

S-au scurs clipe cumplite in Istanbul, unde un barbat imbracat in costum s-a urcat pe acoperisul unei cladiri de zece etaje, decis sa-si curme viata. Cativa pompieri au discutat cu el, incercand sa-l faca sa se razgandeasca, in timp ce colegii lor umflau in mare graba o saltea pneumatica uriasa.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Salteaua a reusit sa ii atenueze impactul, insa chiar si asa, a suferit rani grave, care in cele din urma i-au fost fatale, desi a fost transportat de urgenta la spital.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



2pac (2011-04-03 23:42:36)
PS sinucigashii sunt niste lasi si lenesi..............parerea mea.........ah dc na facut dumnezeu asa ala ce vrea sa se omoare sa-i dea anii unuia care isi doreste...........................cred k la ora actuala nu omiteam nici un colt al pamantului cine stie poate eram in mexic unde sunt celi mai multi sinucigasi:D
raspunde »
Jhonny (2010-10-28 20:51:45)
IN CURAND SI IN ROMANIA, deci sincer am vazut azi cum o batranica ce vindea flori din alea mai uratele si ieftine, de vinde asa din mers, a vazut un covrig (50 bani - 5000 vechi este nou sa zicem) si a bagat mana in gunoi si l-a mancat .....repet un covrig care este 50 de banii, asa a ajuns tara asta .... sa ii lasam pe oamenii strazi ....eu zic de o batranica care nu parea sa fie de-a strazi ...
raspunde »
sizar (2010-10-28 20:33:52)
bravo Dana! nu au studiat nimic astia, sunt niste editori labagii si tristi care cauta leak`uri cu accidente pe site`uri de genul si le posteaza ei repede si fac articol... video`ul asta nu are data, nu are autor nu are nimic cu care tu poti sa dovedesti ceva impotriva vreunui presupus autor..e totu o mare gaozareala nationala care impute si mai rau treaba. In loc sa ne civilizam, sa educam lumea si sa le dam sepranta in ce priveste viata in secolul asta, la noi se vand stiri de genul, "droguri legale", silicoane si alcool cat cuprinde, de la varste prea fragede...
raspunde »
dana (2010-10-28 17:01:35)
Sunteti sub orice critica cu imaginile astea... Intr-o tara de oameni cu moralul la pamant, chiniuti de grija zilei de maine, voi, mass-media, formatori de opinie adica, ii ”incurajati” pe cei deznadajduiti sa-si ia ”zborul”, chiar nu mai gasiti alte lucruri cu adevarat interesante.. In ce scoli inalte de jurnalism ati studiat si cat de lipsiti de omenie, bun simt si decenta puteti fi? RUSINE pentru acest crimetime.ro, nu faceti altceva decat sa promovati violenta!
raspunde »
BANI (2010-10-28 15:42:17)
ACORD BANI IMPRUMUT FARA GARANTII IN TOATA TARA! 0749145735
raspunde »
Florin (2010-10-28 15:24:01)
Mai voi care faceti comentarii fara sa aveti habar,sa stiti ca la Turci se mai construiesc cel putin 3 nivele sub pamant,care a fost in Turcia poate sa confirme acest lucru.Am stat la un hotel care avea la subsolul pe 3 nivele:sauna,parcare.bucatarie si multe magazii asa ca poate au dreptate ca avea zece etaje.Despre gest incalificabil,nu l-au mai salvat nici frunzele de la morcov.Nu cred ca se poate intampla ceva care sa te duca sa faci asta si credeti-ma ca am trecut prin multe.Orice necaz pentru mine devine o provocare.Doamne-ajuta.
raspunde »
k1d (2010-10-28 13:31:56)
Si dupa vine mama lui Alina si o intreaba : -Alina ce sa intamplat ? -A sarit tata de pe bloc... :(( -Si de ce plangi ? -Nu am vazut faza... :((
raspunde »
BIK (2010-10-28 13:19:27)
Putea sa ii fenteze sa sara pe partea cealalta=)))))
raspunde »
Vasile . (2010-10-28 12:52:46)
Astia is prosti tare ma , astia de la ProTV. Are 7 etaje,nu 10. Au mai avut o stire in care ziceau ca unu si`a construit bloc cu 42 de milioane de dolari in India si acu`l vand de 12 ori mai scump , adica cu 1 miliard de dolari. De unde au scos ei calculul asta,nu stiu:)),dar e clar ca mai infloresc si de la ei.
raspunde »
corina (2010-10-28 10:06:31)
Doamne fereste.
raspunde »