marime text:

Un barbat "adevarat". Isi bate prietena si pe oricine incearca sa o apere! IMAGINI SOCANTE

Deloc impresionat de faptul ca iubita lui era intinsa la pamant, tot din cauza loviturilor lui, un barbat din Rusia nu s-a calmat decat dupa ce a mai lovit-o de cateva ori pe femeia care era aproape inconstienta.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Convins ca scopul scuza mijloacele, tanarul n-a stat pe ganduri si le-a lovit si pe celelalte femei care au indraznit sa-i ia apararea bietei fete.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



**** (2011-02-02 17:16:42)
da mai mergeti ***** de cocalari prapaditi ce sunteti i-a mai vedeti-va si de voi prapaditilor voi repede si stiti ce sa intamplat acolo nah sa sugeti **** nah uite asa ca zic eu
raspunde »
lascu (2010-10-18 13:25:19)
deci femeile din ziua de azi sunt si ***** dar mai ales si proaste cunosc cazuri de cupluri tinere, unde barbatul ii **** cateva carabe muierii, iar asta tot la el se intoarce!ACUMA CAT DE PROASTA SA FII??Apropo ***** imputite, va meritati soarta, sunteti in limba dupa toti cei care au bani,traind cu iluzia ca pot sa va ofere totul, stati langa aia incarcati cu nandrolon, ca-s macho,va indragostiti ca proastele de puscariasi, de batausi, ca deh, astia is barbati adevarati....femei proaste, chiar va meritati soarta!!!!restul sunt niste tocilari,sunt cuminti,nu dau in fete,nu se bat,nu cauta scandal,dar ce dreacu sa cautati voi langa niste TOCILARI CU OCHELARI de pe vremea razboiului...voi meritati mult mai mult si intr-adevar, aveti parte de asa ceva!
raspunde »
pentru anca (2010-10-18 10:55:52)
dar nu-l lasi anca pentru ca tii la el degeaba te plangi si dai din gura
raspunde »
anonim (2010-08-26 20:10:23)
anca ok cheama pe cineva si fa ca el sa primeasca aceleasi lovituri dar atunci fa-o si pe prietena lui sa primeasca inapoi raul pe care i la facut baiatului , ca doar n-a dat degeaba. Ea nu trebuie batuta dar trebuie sa plateasca cu aceeasi moneda
raspunde »
anca (2010-08-15 03:18:41)
ce mai pot spune cind eu am patit o chiestie similara acum o ora si mi sa intimplat cu barbatul cu care sint de 5 ani caruia i am dat sa manince si l am imbracat cind i a fost mai greu in viata nu gasesc termen de comparatie i mi scuza ti limbajul dar jegosii,prapaditii microbii sau ratatii astia merita pedepsiti in acelasi stil cu o persoana superioara lor sa le de ce au dat si cum au dat si ei.Eu va jur pe viata mea ca pe cinii astia i as taia bucati cain filmele de groaza si pe urma le as da resturile sa le manince unor animale ca ei cinilor vagabonzi sint niste gunoaie ce nu merita nici tomberonul sa l atinga ca se impute de la asa viermi
raspunde »
maria (2010-07-31 09:43:13)
bogdan (2010-07-25 17:31:26) ca bine ii face...asa merita toate zdrentele...nu tre sa judecam noi de ce a batuto...dar a facuto ca merita....99% din femei merita asta ca sunt doar niste jegoase...din pacate :( nu mai gasim si noi o fata normala care sa ii oferim iubire, ele doar bataie cauta... BAI anormalule daca nu-ti convine de o femeie de ce nu o lasi in plata domnului? crezi ca tu esti bun de te inseala toate? eu cred ca ai fost inselat de fff multe ori datorita comportamentului tau de retardat...de aceea suferi ,ca nu se mai atinge nimeni de tine, duci lipsa de tot ceea ce inseamna frumusete si gingasie (asta se numeste ,,femeie'')... cum sa-ti faci iubita daca tu o tratezi in halul ala...eu daca a-si fi in locul fetelor care te cunosc,,ca iubite'' cred ca a-si fugi mincind pamintul...cum sa-ti fiu credincioasa cind tu esti asemenea nenorocit?
raspunde »
man=man (2010-07-30 15:33:37)
sunteti retarzi cu totii...pacat de cerneala asta!
raspunde »