marime text:

Ultimul lucru pe care o reportera spera sa il vada in timpul unei filmari. SUPER VIDEO

O reportera tanara si entuziasta si un nudist dornic sa-si etaleze ce are mai bun. E combinatia perfecta pentru unul dintre cele mai hilare momente filmate in ultima perioada.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Imbracat doar cu o soseta neagra, strategic plasata, barbatul a intrerupt transmisia in direct a femeii al carui profesionalism este absolut admirabil in conditiile date.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



cucu (2011-08-23 22:05:54)
@Ioana .... esti vai de mama ta .... scoala e tare grea pentur tine ... un proverb potrivit: " Prostul pana nu este fudul, parca nu e prost destul". Iti recomand cu caldura scoala ... sper ca sti ce este. Cel maitare este ca te miri de ce toata lumea foloseste "a-ti" :))) ar trebui sa te puna pe ganduri ... de ce oare? ... dar pentru asta ... trebuie si minte.
raspunde »
yuri (2011-08-23 21:38:30)
care profesionalism??
raspunde »
baboon (2011-08-23 21:18:51)
" femeii, al carui profesionalism ???!!! "
raspunde »
Anonim (2011-08-23 21:03:37)
pentru fuu ala , care e un incult :) , poate esti un pierde vara care traieste de pe urma parintiilor , sau pur si simplu esti prost , in loc sa iti sustii tara tu o faci si mai de *** decat este ,,, bravo ba , si se mira omu de ce suntem vazuti cu alti ochii in tari straine . tineti'o tot asa !
raspunde »
Ioana (2011-08-23 20:58:11)
@Pentru toti , si tu cand o sa inveti limba romana?Ce v-a apucat pe toti de folositi "a-ti" inloc de "ati"??! Cand zici "am gasit" scrii tot cu liniuta??
raspunde »
gheo (2011-08-23 20:02:14)
Siiii ? Ne vrei la Steaua ? Sau ce ?
raspunde »
Pentru toti (2011-08-23 16:38:15)
Pentru toti cei cu "Il vrei la ..." Sunteti nice imbecili inculti. A-ti gasit o tampenie si nu mai scapti de ea. off off ... de aia se duce pe rapa tara asta ... voi sunteti de vina
raspunde »
tyby (2011-08-23 15:56:00)
ii ia puulllaaa aia neagra in locul lui e mai mare decat pitik
raspunde »
Belciug (2011-08-23 15:41:39)
Ii vrei la Dinamo in locul lui Torje?
raspunde »
FUUUU !!! (2011-08-23 15:08:47)
DINAMO = WC-UL TARILOR ASIATICE !
raspunde »