marime text:

Ultimul lucru pe care o reportera spera sa il vada in timpul unei filmari. SUPER VIDEO

O reportera tanara si entuziasta si un nudist dornic sa-si etaleze ce are mai bun. E combinatia perfecta pentru unul dintre cele mai hilare momente filmate in ultima perioada.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Imbracat doar cu o soseta neagra, strategic plasata, barbatul a intrerupt transmisia in direct a femeii al carui profesionalism este absolut admirabil in conditiile date.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



Alex (2011-08-26 16:42:36)
@Bughyee," A-ti arunca soacra de pe bloc, este gresit. " "Ati aruncat-o deja?" Nu ne mai lua tu cu "teorie" inutila .
raspunde »
Bughyee (2011-08-25 10:23:38)
Toti sunteti prosti si dati exemple eronate cu ex Sunt corecte amandouă, în funcţie de situaţie: - A-ţi spune părerea poate fi periculos într-o societate nedemocratică. - Aţi spune părerea anticilor despre subiect dacă v-ar ajunge timpul. Ambele au ca subiect un pronume la persoana a doua, dar unul e la singular şi celălalt la plural. A-ţi se compune din a + îţi (a este prepoziţia din componenţa infinitivului scurt, iar îţi este pronume personal în dativ), în timp ce aţi este un verb auxiliar care ajută la construirea condiţional-optativului şi a perfectului compus, deci este un singur cuvant: voi aţi spune, voi aţi spus. Atunci cand scriem ne folosim de reflexul de a simţi cand sunt două cuvinte unite şi cand e unul singur. În acest caz particular, dacă subiectul este voi (sau dumneavoastră), atunci aţi este un singur cuvant; nu se poate descompune. Dacă subiectul e tu, avem două cuvinte a + îţi şi scriem a-ţi. In concluzie a-ti se foloseste cand ti se atribuie tie.
raspunde »
ionut (2011-08-24 19:26:30)
hahahahaah
raspunde »
FUUUU!! (2011-08-24 10:09:18)
ba FUUUU !!! da tu esti peste tot ,n-am vazut asa ceva
raspunde »
ralu (2011-08-24 09:55:26)
cavii si cucu - sunteti "inteligenti" amandoi macar daca-ti tacea ... probabil , in opinia voastra trebuia sa scriu sunte-ti ? :))
raspunde »
undoo (2011-08-24 08:06:32)
aoleoo mi-e rusine de rusinea ta, cavi! :-))) cum ***** sa zici asa ceva ?!
raspunde »
john (2011-08-24 02:03:37)
unul mai incult ca a are ul care folositi "a-ti vazut", "inchide-ti usa la magazin" si "mam dus si am intrebato" mergeti pe la scoala sau puneti mana pe un manual de limba or de aur tara noastra are!
raspunde »
cavi (2011-08-24 00:40:20)
sa stiti ca cucu are dreptate in felul lui ''ati'' se scrie dezlegat cand precede unui verb de ex ''a-ti mancat'' se scrie asa pt ca verbul este ''a mancat'' iar -ti este aaaa
raspunde »
KIddo (2011-08-24 00:02:50)
@cucu E grav atunci cand nu realizezi ca n-ai dreptate :)
raspunde »
Alex (2011-08-23 23:49:12)
@cucu , Ioana are dreptate! "a-ti' se foloseste in alt context...E amuzant ca tocmai tu dai lectii altora.. Bine @ Ioana!
raspunde »