marime text:

UCISA in timp ce scria un SMS pe trotuar - vezi un accident HORROR!

Camerele de supraveghere din Turcia au surprins un accident teribil. O femeie ce se oprise pe trotuar pentru a scrie un mesaj a fost lovita in plin de o masina si aruncata de pe un deal.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Femeia n-a avut nicio sansa, n-a vazut masina nici macar atunci cand aceasta era la un centimetru de ea. Soferul criminal da vina pe polei - masina i-a scapat de sub control si asa a ajuns pe trotuar.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



paul (2011-02-10 18:44:35)
...Sa nu crezi in destin, in ceasul rau...? -Un dement a contribuit la destinul ei..?
raspunde »
Alex (2011-02-10 18:01:11)
Mi-a placut cum au venit oamenii la locul accidentului sa dea o mana de ajutor..Asa trebuie sa facem cu totii , ca doar suntem frati , avem toti aceeasi mama(Terra)
raspunde »
سرية (2011-01-27 00:26:37)
ce tot avetii cu sergiu .........matrafuxele drecuuu........aia era muma voastra venita de pe centura din tura de noapte....ii trimiteau golanii smsurii fierbintii......ca daca mergea scapa drecuu sa nu o violeze ditamai masina !! voi desteptii p**i....hahahaha........ :-)
raspunde »
eu gigicu (2011-01-24 14:58:58)
aUZI, dat vina pe polei , nu k era el prost si a facut o depasire intr-o curba cu viteza...mai avea si un SUV...
raspunde »
Andrei (2011-01-24 00:16:00)
Asta se intampla cand mergi si cu accleratia si frana apasate (intr-o curba).
raspunde »
wow (2011-01-23 07:17:35)
ceva uimitor...ii era scricasa moartea acolo. so oprit direct la punctu potrivit asa ceva mai rar si masina o scapat de sub control direct acolo...pacat ::( condoleante familiei
raspunde »
jea (2011-01-23 02:32:46)
dak legea zice fara depasiri in curbe ....deci fara....viteza mare....neatentia se plateste
raspunde »
s (2011-01-22 21:56:51)
naspa...mai ceva ca in final destination
raspunde »
silviu (2011-01-22 21:32:46)
cum poate spune ca ia fugit masina din cauza poleiului cand el face depasire :)) mda..
raspunde »
make (2011-01-22 19:20:18)
numai sa blestemati stiti ... altceva nu va duce capul ... sunteti mai redusi mintal decat acel sergyuu care nu prea al ajuta mintea ... sunteti degeaba !
raspunde »