marime text:

TULBURATOR! Un MONSTRU care s-a filmat omorand cu cruzime doua pisicute e vanat in intreaga lume!

Spiritul Craciunului nu inseamna nimic pentru un adolescent, care in loc sa faca fapte bune si sa ofere cadouri celor dragi, a preferat sa socheze o lume intreaga, postand pe internet un filmulet in care ucide fara mila doua pisicute, care nu i-au gresit cu nimic.
TULBURATOR! Un MONSTRU care s-a filmat omorand cu cruzime doua pisicute e vanat in intreaga lume!

Bietele animalute au pierit sufocate intr-o punga de aspirator, din care calaul lor a scos tot aerul. Filmul executiei a fost postat apoi pe YouTube, insa a fost elimineat rapid de cei care administreaza site-ul.

Iubitorii de animale sunt insa pe urmele lui si a chiar au creat o pagina pe Facebook, pentru identificarea monstrului si tragerea lui la raspundere.

Subiectul este expus pe larg in presa din Anglia. In timp ce TheSUN sustine ca adolescentul ar fi un britanic, jurnalistii de la Daily Mail afirma ca imaginile terifiante au fost postate pe YouTube din orasul Hamburg, Germania. Alte variante luate in calcul sunt Letonia sau o tara est-europeana.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Galerie foto
Scrie un comentariu



alex (2010-12-25 00:13:17)
mm de nenorocit, sa mori la fel!
raspunde »
otonis (2010-12-24 23:58:19)
adolescentul e roman, il chema "Base" =))
raspunde »
sn00p (2010-12-24 23:49:54)
De 20 de ani vreau si eu o pisica si tampitul asta omoara doua... Sa te ia naiba de bou
raspunde »
shadya (2010-12-24 23:29:18)
Criminatu dreacu mancate-ar canceru ****** ****** matii de nenorocit!!!!sa dea Domnu asa sa mori si tu maaaa sufocat!!! Ai omorat niste suflete nevinovate nenorocitule tu nu esti om esti un nimic esti un 0 pishamasi pe tine(imi cer scuze pt acest limbaj)
raspunde »
gabytza (2010-12-24 23:22:27)
Doamne fereste!!!!! Aceasta persoana nu poate fi numita om!!! Asa sa moara si el sufocat!!! Nenorocitu *****`
raspunde »
Georgian (2010-12-24 22:45:21)
Stiu ca suna ciudat acu de sarbatori sa vorbim asa dar acest animal ca nu pot sa ii spun OM ar trebui sa pateasca la fel.Stiu ca acuma de sarbatori nu trebuie sa vorbim asa dar nu poti sta indiferent la ce sa intamplat cu acele animalute adorabile.
raspunde »
rebeca (2010-12-24 21:17:47)
Doamne...cata minte sa ai sa faci asa ceva? NENOROCITULEE! Sa dea D-zeu sa mori in aceleasi chinuri!!!! ASTA ITI DORESC!
raspunde »
Daniela (2010-12-24 21:07:03)
Impuscat in cap sa fie !!!
raspunde »
maria (2010-12-24 19:42:06)
ooo,Doamne...,macar in aceste zile n-as vrea sa vad astfel de grozavii.
raspunde »