marime text:

TULBURATOR! Un MONSTRU care s-a filmat omorand cu cruzime doua pisicute e vanat in intreaga lume!

Spiritul Craciunului nu inseamna nimic pentru un adolescent, care in loc sa faca fapte bune si sa ofere cadouri celor dragi, a preferat sa socheze o lume intreaga, postand pe internet un filmulet in care ucide fara mila doua pisicute, care nu i-au gresit cu nimic.
TULBURATOR! Un MONSTRU care s-a filmat omorand cu cruzime doua pisicute e vanat in intreaga lume!

Bietele animalute au pierit sufocate intr-o punga de aspirator, din care calaul lor a scos tot aerul. Filmul executiei a fost postat apoi pe YouTube, insa a fost elimineat rapid de cei care administreaza site-ul.

Iubitorii de animale sunt insa pe urmele lui si a chiar au creat o pagina pe Facebook, pentru identificarea monstrului si tragerea lui la raspundere.

Subiectul este expus pe larg in presa din Anglia. In timp ce TheSUN sustine ca adolescentul ar fi un britanic, jurnalistii de la Daily Mail afirma ca imaginile terifiante au fost postate pe YouTube din orasul Hamburg, Germania. Alte variante luate in calcul sunt Letonia sau o tara est-europeana.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Galerie foto
Scrie un comentariu



CE MA? (2010-12-26 15:30:21)
69 esti un imputit jegos tampit analfabet handicapat fara minte cum ai putus sa omori ma animale si mai zici ca sunt doar pisici vai de tine ma spalatein **** mea ca ai BRANZA pe LA *** si tu intri pe net duten *** de prost!
raspunde »
cambuzieru (2010-12-26 14:44:15)
bagameas ****-n sangele tau de sarac care esti lachioi oparit bagameas ***** **** si in morti si familia ta ce morti matii ai ma cu pisicile alea si saracii astia care joaca ei tenis cu pisicile bagavas ***** morti de copii lachioi care sunteti va credeti si voi baieti bine ca omorati niste pisici bagameas ***** sangele vostru nu va prind ma vreodata sa vezi ce va fac
raspunde »
alexandru (2010-12-26 09:35:25)
in romania omeanii baga puii de pisica sau caine in intro galeata plina cu apa si ii inneaca , ce este asa infiricosator si tulburator in cea ce a facut acest om mai prostilor?
raspunde »
Radu (2010-12-25 11:23:04)
Problema e ca si ele au suflet analfabetule care nu sti sa scri "e doar pisci"
raspunde »
asdfg (2010-12-25 11:18:10)
Fanatic ... cand iesim la o miutza? =)) .. am si eu 2 una adidas si una nike jucam cu care vrei tu .. :X :)))
raspunde »
sadicu (2010-12-25 11:05:19)
pai, poate ar trebui sa facem si noi un concurs cu cele mai bune feluri de a-l chinui daca il prindem.si sa votam pe cea mai buna.
raspunde »
69 (2010-12-25 10:51:37)
si eu am omorat care-i problema e doar pisici..wtf ce stiri e astia?
raspunde »
Fanatic (2010-12-25 08:50:25)
=)) chiar fun .. am si eu vre-o 2 mai joc fotbal cu ele asa =))
raspunde »
violeta (2010-12-25 01:46:16)
cu siguranta nu e in toate facultatile mintale. tragic ce sa zic i-mim pare rau .sa-l ierte dumnezeu ca nu stie ce face.
raspunde »
nicu (2010-12-25 01:04:31)
Daca asta vi se pare monstru cautati pe net 3 guys 1 hammer;)
raspunde »