marime text:

TULBURATOR! Un MONSTRU care s-a filmat omorand cu cruzime doua pisicute e vanat in intreaga lume!

Spiritul Craciunului nu inseamna nimic pentru un adolescent, care in loc sa faca fapte bune si sa ofere cadouri celor dragi, a preferat sa socheze o lume intreaga, postand pe internet un filmulet in care ucide fara mila doua pisicute, care nu i-au gresit cu nimic.
TULBURATOR! Un MONSTRU care s-a filmat omorand cu cruzime doua pisicute e vanat in intreaga lume!

Bietele animalute au pierit sufocate intr-o punga de aspirator, din care calaul lor a scos tot aerul. Filmul executiei a fost postat apoi pe YouTube, insa a fost elimineat rapid de cei care administreaza site-ul.

Iubitorii de animale sunt insa pe urmele lui si a chiar au creat o pagina pe Facebook, pentru identificarea monstrului si tragerea lui la raspundere.

Subiectul este expus pe larg in presa din Anglia. In timp ce TheSUN sustine ca adolescentul ar fi un britanic, jurnalistii de la Daily Mail afirma ca imaginile terifiante au fost postate pe YouTube din orasul Hamburg, Germania. Alte variante luate in calcul sunt Letonia sau o tara est-europeana.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Galerie foto
Scrie un comentariu



new moon (2011-02-23 15:00:23)
nenorocitu dracului...!!! UNDE-I GREENPEACE ?
raspunde »
@alexandra (2011-02-11 16:44:08)
da,sigur ,hai marsh
raspunde »
alexandra (2011-02-04 18:08:05)
cei care au apucaturi sinistre de genu asta.inseamna ca au probleme psihice.ori ptr ca sunt defapt niste personaje fara rost in viata si gasesc sa faca rau unor animale ptr ca sunt mult mai neajutorate si asa se cred si ei ''puternici'',dar daca i-ai pune fata in fata cu un puscarias plin de muschii va asigur ca ar fugi de ar mananca pamantul.asa se cred ei barbatii.facand rau unor animale.ati omorat animale??sa dea dumnezeu sa ardeti in iad.sau poate ca nu exista iad dar cu siguranta se v-a gasi si ''nasul'' vostru care sa va puna capat existentei prin cauze extreme ori sa ajungeti sa mancati din acelasi loc de unde mananca sobolanii.sunteti in stare doar sa amenintati aici..in scris,atata puteti face.ptr ca defapt sunteti niste pustii care au tupeu doar pe internet.nu are rost sa va injur.sunteti mult mai prejos decat mine si decat resutul oamenilor care iubesc ceea ce e frumos,care indragesc fiintele si nu ucid.la revedere.
raspunde »
@96 (2011-02-01 05:09:24)
96 esti fratele meu fara numar. sa moare dusmanii .mai ales aia care au comentat sub mine
raspunde »
Ciuma (2011-01-14 17:43:03)
astia merita omorati si asta 96 daca eu as pune mana pe tine te-as bate pana as vedea ca nu te mai poti ridica
raspunde »
96 (2011-01-14 15:20:39)
si eu am omorat care-i problema e doar cocalar..wtf ce comentari e astia?
raspunde »
eugen (2011-01-14 02:19:32)
pentru o pisica gasesc mult mai multe motive sa traiasca decat gasesc pentru voi 2 adunati (fanatic si 69)
raspunde »
279 (2011-01-13 20:17:25)
bah 69 sadicu ***** cum adica "e doar pisici" daten *** ca nici sa vb calumea nu stii numa un taran prost ar face asa ceva si pe mn m-au muscat multi canini si m-au zgariat multe pisici da nu m-am apucat sa dau in animale sau sa le omor de acord cu CE MA? cred ca inainte sa omori pisicile alea ele radeau de tine cat esti de urat si ce fata de spart borcane ai
raspunde »
69 (2010-12-29 05:29:36)
@CE MA? . vezi ma fraere ca daca dau de tine sfarsesti ca pisicile aia.poate mai rau ca poate dau si de c*** aia de ****
raspunde »
Sorin (2010-12-26 17:44:24)
E doar pisci AHAHAHAHA Doamne ce idiot. Daca te prind te tai !
raspunde »