marime text:

TULBURATOR! Un MONSTRU care s-a filmat omorand cu cruzime doua pisicute e vanat in intreaga lume!

Spiritul Craciunului nu inseamna nimic pentru un adolescent, care in loc sa faca fapte bune si sa ofere cadouri celor dragi, a preferat sa socheze o lume intreaga, postand pe internet un filmulet in care ucide fara mila doua pisicute, care nu i-au gresit cu nimic.
TULBURATOR! Un MONSTRU care s-a filmat omorand cu cruzime doua pisicute e vanat in intreaga lume!

Bietele animalute au pierit sufocate intr-o punga de aspirator, din care calaul lor a scos tot aerul. Filmul executiei a fost postat apoi pe YouTube, insa a fost elimineat rapid de cei care administreaza site-ul.

Iubitorii de animale sunt insa pe urmele lui si a chiar au creat o pagina pe Facebook, pentru identificarea monstrului si tragerea lui la raspundere.

Subiectul este expus pe larg in presa din Anglia. In timp ce TheSUN sustine ca adolescentul ar fi un britanic, jurnalistii de la Daily Mail afirma ca imaginile terifiante au fost postate pe YouTube din orasul Hamburg, Germania. Alte variante luate in calcul sunt Letonia sau o tara est-europeana.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Galerie foto
Scrie un comentariu



satan (2013-01-24 22:49:17)
fanatic si 69 va astept sa bag furca-n voi
raspunde »
Cristina (2012-01-12 02:40:33)
Pt "69" : La scoala ai fost vreodata in viata ta ? "Nu prea stie scrie romaneste..." dar omori animele. Pe tine nu te agatza nici un psihopat in colimatoriu ? Doar asa de distractie. Oricum retardati ca tine care doar minca si **** nu sunt buni de nimic. Sper sa crapi si tu cat de curind japitza imputita si jegoasa. Ar trebui sa se renasca Ceausescu dar sa va vineze pe voi imbecilii si sa va impuste fara mila.
raspunde »
ak3 (2011-07-16 20:07:22)
asta ar fi unul din preferati mei pe blacklist.....mare placere mi-ar face sa-l bag intr-o punga sa scot aerul:)))..just 4 funn
raspunde »
mihai (2011-06-13 07:32:31)
L-as bate cu un par plind ce cuie. Doar asa de "distractie" .
raspunde »
ginu (2011-05-24 19:41:24)
ce te face sa omori animale? au si ele un suflet , ii doresc la prostu ala sa arda in chinuri
raspunde »
anonim (2011-05-12 14:23:52)
daca il prind il sufoc si eu pe el
raspunde »
Ma-ta (2011-04-21 01:50:19)
buey,deci , hahalelelor ce aveti vo cu 69 ? si el a omorat care e problema? "e" doar pisici.ce stiri "e astia"? b-) ummm....draga 69 , 96 , cum vrei tu . daca tu esti un cocalar imbecil care omori animale si iti scoti muschii ca esti tare , atunci , cu repsect frate , sa-mi **** ****. uai ce ti-as impusca neamu` de ciori 8-
raspunde »
alina (2011-04-20 15:36:53)
bai idiotilor?! cum naiiba sa o omorati niste biete animale? daca cineva v-ar face si voua asta v-ar conveni? nu cred;)
raspunde »
ioana (2011-03-16 17:40:04)
nu imi vine sa cred ca exista astfel de oameni!
raspunde »