marime text:

Tu cat de repede poti sa fugi de MOARTE? VIDEO INCREDIBIL!

Scene absolut uimitoare surprinse de o camera de supraveghere instalata in interiorul unei cladiri din Turcia. Un barbat este vazut fugind disperat in interior, in timp ce din spatele lui vine in viteza o duba scapata de sub control.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Masina distruge totul in cale, insa omul reuseste sa se fereasca din calea ei si sa scape cu viata, dar cu o sperietura groaznica.

Potrivit presei din Turcia, soferul a suferit un atac de cord in timp ce se afla la volan. Desi a fost transportat de urgenta la spital, el nu a supravietuit.

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



mihai claudia (2011-03-25 12:26:39)
asa ceva mai rar se intampla
raspunde »
elena (2010-06-21 15:23:25)
Asa sint toti Rominii cind dau de greu sa apuca de umoruri sau de violori.
raspunde »
Alex (2010-06-21 12:14:39)
@Victor - exact asta am gandit si eu ca putea sa se de-a intr-o parte a masinii...inseamna ca era foarte blocat si nu a mai gandit ce e mai usor sa faca in momentul acela
raspunde »
Daniel (2010-06-21 08:35:59)
NU va tot certati...este doar vina FEMEII de la volan :P ;))
raspunde »
Unu (2010-06-19 14:58:47)
voi sunteti prosti ma , nu vedeti ca el incearca sa-i faca semn sa opreasca? de aceea s-a pus in fata lui , ca doar e paznicul . PA
raspunde »
a-da (2010-06-19 11:24:35)
De moarte nu poti fugi, dar...o poti pacali..
raspunde »
SRK (2010-06-19 10:29:57)
DAR VOI SUNTETI PROSTI! Nu este din niciun film am vazut stirea pe canalale turcesti.Daca nu stiti nu mai vorbiti ca prostii
raspunde »
ciaunel (2010-06-19 04:10:17)
el era paznicu prostanule:))
raspunde »
jiji (2010-06-19 03:03:01)
e vrajeala..si numai pro tv o poate inghitzi ca o stire..e secventzza din film...in cladire trebuia sa mai fie un paznic la biroul ala mic din coltz...e o intrare securizata acolo...dar nu e nimeni...si ala de unde stia ca masina aia nu se va opri...asa toti am fugi cand am vedea autobuzul ca vine spre noi...
raspunde »
mine (2010-06-19 01:47:44)
Cat de repede pot EU sa fug? probabil 35km/h.
raspunde »