marime text:

Truc uluitor: barbat taiat in doua cu drujba si "lipit" la loc cu un capsator! SUPERVIDEO

Un concurent de la show-ul "America's got talent" a uimit pe toata lumea cu numarul sau, ce a facut invidiosi iluzionisti celebri ca David Blaine sau Chris Angel.
Embed:

După ce aţi efectuat selectarea, copiaţi şi inseraţi codul de încorporat aflat mai sus. Codul se modifică în funcţie de selectarea dvs.



Costumat in doctor, barbatul si-a taiat in doua, cu o drujba, un asistent. L-a "reparat" insa apoi, cu ajutorul unui capsator!

Vezi toate stirile in timp real si pe telefonul tau mobil: m.crimetime.ro

Scrie un comentariu



tavy (2011-06-19 22:36:42)
dc nu curge sange ?
raspunde »
Andrei (2011-06-15 15:10:16)
De ce de fiecare data spuneti ca e fake, normal ca e, asta e ideea, asta inseamna iluzionism, insa trebuie doar sa te bucuri de moment!
raspunde »
x (2011-03-27 15:25:47)
normal ca e fake , adica parerea mea e ca sunt 2 pitici acolo :P unul peste altul
raspunde »
andreea (2011-03-26 14:59:14)
este fake. priviti cu atentie cand se baga in cutie, fata se baga doar in jum de cutie iar capul este indreptat spre picioare, deci eu cred ca de la inceput a fost capul de guma in compartimentul acela, cap pe care il misca cu mana asistenta. si 2 ati vazut ce usor iese cealalta asistenta? atunci de ce sotia lui nu a ridiat si ea capacul sa iasa daca era in pericol?
raspunde »